Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ginčą dėl „Vilniaus energijos“ akcijų perleidimo prancūzų kompanijos „Dalkia“ įmonei nagrinės teismas

Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) spalio 3 d. nutartimi priėmė nagrinėti Vyriausybės atstovo Vilniaus apskrityje skundą Vilniaus miesto savivaldybės tarybai dėl 2011-06-13 sprendimo perleisti UAB „Vilniaus energija“ akcijas įmonių grupės „Dalkia S.A.S.“ įmonei „Societte Valmy Defense 22“ panaikinimo.

Vyriausybės atstovas Vilniaus apskrityje prašo teismo panaikinti kaip neteisėtą Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2011-06-13 sprendimą, kuriuo UAB „Vilniaus energija“ akcijos buvo perleistos iš įmonių grupės „Dalkia S.A.S.“ dukterinės bendrovės „Dalkia International S.A.“ kitai įmonių grupės „Dalkia S.A.S.“ įmonei „Societte Valmy Defense 22“.

Pasak pareiškėjo, Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdis, kuriame buvo priimtas šis sprendimas, buvo neteisėtas, nes jame dalyvavo mažiau nei pusė visų išrinktų savivaldybės tarybos narių.

Dėl savivaldybės tarybos projekto savo poziciją pareiškė 25 tarybos nariai, todėl tik jie gali būti laikomi dalyvavę savivaldybės tarybos posėdyje svarstant klausimą „Dėl sutikimo perleisti UAB „Vilniaus energija“ akcijas“. Kaip rašoma skunde teismui, kadangi į savivaldybės tarybą yra išrinktas 51 tarybos narys, tam kad posėdis būtų teisėtas, jame turi dalyvauti ne mažiau kaip 26 savivaldybės tarybos nariai.

Vilniaus apygardos administracinio teisme vyksta pasiruošimas administracinės bylos nagrinėjimui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min