Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 31d. 11:18

Teismas nagrinės Lietuviškų degalinių sąjungos ir Konkurencijos tarybos ginčą

Vilniaus apygardos administracinis teismas
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Vilniaus apygardos administracinis teismas

Vilniaus apygardos administracinis teismas (VAAT) spaudai pranešė, kad spalio 30 dienos nutartimi priėmė nagrinėti Lietuviškų degalinių sąjungos skundą LR Konkurencijos tarybai dėl įpareigojimo iš naujo atlikti tyrimą.

Lietuviškų degalinių sąjunga kreipėsi į Vilniaus apygardos administracinį teismą, prašydama panaikinti kaip neteisėtą ir nepagrįstą LR Konkurencijos tarybos 2014-09-29 nutarimą, kuriuo buvo atsisakyta pradėti tyrimą dėl AB „ORLEN Lietuva“ veiksmų atitikties Konkurencijos įstatymo 7 str. reikalavimams. Pareiškėja prašo teismo įpareigoti Konkurencijos tarybą iš naujo spręsti tyrimo pradėjimo klausimą.

Lietuviškų degalinių sąjunga skunde teismui paaiškino, kad 2013-03-05 kreipėsi į LR Konkurencijos tarybą prašydama nustatyti, ar AB „ORLEN Lietuva“ nepiktnaudžiauja dominuojančia padėtimi žymėto dyzelino rinkoje parduodama žymėtą dyzeliną už AB „ORLEN Lietuva“ skelbiamą protokolinę kainą, tarpininkaujant UAB „Imlitex“. Konkurencijos taryba jų skundą atmetė, nes nustatė, kad AB „ORLEN Lietuva“  nedominuoja žymėto dyzelino rinkoje, todėl nesprendė klausimo dėl bendrovės piktnaudžiavimo dominuojančia padėtimi ir nežymėto dyzelino rinkoje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min