Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 28d. 09:43

Teismas nubaudė „kapinių plėšikę“

Klaipėdos savivaldybė pasirašė sutartį, pagal kurią pinigai bus skiriami ir atpažintų mirusių asmenų laidojimui.
15min.lt/Egidijaus Jankausko nuotr. / Kapinės

Klaipėdos rajono apylinkės teisme išnagrinėta iš kapų vogusios moters administracinė byla.

Ji buvo patraukta administracinėn atsakomybėn, nes birželio 13 d., apie 13.20 val., pavogė įvairių gėlių nuo kapų, esančių Slengių k., Sendvario sen., Klaipėdos r., kurias vėliau pasodino savo darže.

Teismo posėdžio metu apklausti liudytojai nurodė, kad tą dieną lijo lietus, tačiau kaimynė O.D. ėjo kapinių link ir jiems kilo įtarimas, ką galima veikti tokiu oru kapinėse. Liudytojai pamatė, kaip O.D. pradėjo rauti gėles nuo kapų. Jiems buvo smalsu, kur ji dės gėles iš kapinių, todėl nieko nesakę toliau ją pasekė ir pamatė, kad O.D. parsivežė gėles namo ir pasodino jas savo sodo lysvėje šalia daržovių.

Liudytojai nurodė, kad O.D. rovė bei skynė gėles ne tik nuo kapinių, bet ir nuo sodų bei daržų, tačiau tai pirmas kartas, kai nuo kapų būtų pavogta tiek daug gėlių. Taip pat buvo apklausta kapų prižiūrėtojo sutuoktinė, kuri nurodė, kad žmonės tiek jai, tiek jos sutuoktiniui nuolat skundžiasi, kad dingsta gėlės nuo kapų.

Atsižvelgiant į tai, kad pažeidėjai apie posėdžio vietą ir laiką pranešta tinkamai, į teismo posėdį ji neatvyko, apie neatvykimo priežastis nepranešė ir neprašė atidėti teismo posėdžio, pakartotinai kviečiama neatvyko į bylos nagrinėjimą, teismas nusprendė, kad administracinėn atsakomybėn traukiamas asmuo sąmoningai siekia išvengti atsakomybės, todėl bylą išnagrinėjo O.D. nedalyvaujant.

Klaipėdos rajono apylinkės teismo nutarimu, pažeidėjai paskirta administracinė nuobauda – 300 Lt bauda. Tačiau teismas, atsižvelgdamas į patraukto administracinėn atsakomybėn asmens turtinę padėtį bei kitas reikšmingas aplinkybes, O.D. paskirtos baudos sumokėjimą išdėstė 6 mėnesių laikotarpiui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min