Dabar populiaru
Publikuota: 2011 birželio 23d. 12:47

Teismas nusprendė: Pagėgių meras apkaltintas neteisingai

Virginijus Komskis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Virginijus Komskis

Vakar Tauragės rajono apylinkės teismas paskelbė sprendimą byloje dėl tiesos neatitinkančių teiginių, viešai paskleistų apie Pagėgių savivaldybės merą Virginijų Komskį. Teismas pripažino pasieniečių žvalge pasivadinusią Pagėgių savivaldybės gyventoją Birutę Minevičienę viešai paskleidus tikrovės neatitinkančių žinių ir pažeminus dabartinio mero garbę ir orumą. Skleistas melagingas kalbas pastaroji buvo įpareigota oficialiai ir viešai paneigti laikraštyje „Šilokarčema“, kuris ne kartą jos prasimanymus pateikė kaip neginčijamus faktus.

Teismo sprendime konstatuojama, kad VšĮ „Eurokompetencija“ leidžiamame laikraštyje „Šilokarčema“ išspausdintame Dovydo Pancerovo straipsnyje Birutės Minevičienės paskelbti teiginiai „<...> toje operacijoje (B. Minevičienės teigimu, 100 dėžių su kontrabandinėmis cigaretėmis išgabenimo) dalyvavo ir dabartinis Pagėgių savivaldybės meras Virginijus Komskis“ neatitinka tikrovės ir žemina jo garbę ir orumą.

Teismas taip pat konstatavo, kad B.Minevičienės vienoje iš televizijos laidų paskelbti teiginiai „<...> Prieš mano akis vyko kontrabanda, Virgiaus, dabartinio mero, prieš mano akis, baigiantis Adamkaus kadencijai“ taip pat neatitinka tikrovės ir žemina Virginijaus Komskio garbę ir orumą.

Beje, laikraštis „Šilokarčema“, šioje byloje taip pat buvęs atsakovu, nelaukdamas teismo sprendimo pats pripažino, kad paskelbė tikrovės neatitinkančias ir V.Komskio garbę ir orumą žeminančias žinias. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min