Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktoriui Ramūnui Zutkiui skyrė 2259,60 eurų baudą

R.Zutkis.
siauliuti.lt nuotr. / R.Zutkis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį Šiaulių tardymo izoliatoriaus direktoriui Ramūnui Zutkiui dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo ir turto pasisavinimo.

Išnagrinėjęs bylą ir įvertinęs Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnų surinktus įrodymus, teismas ŠTI direktorių R.Zutkį pripažino kaltu dėl piktnaudžiavimo, dokumentų klastojimo ir turto pasisavinimo bei skyrė 2259,60 eurų baudą. Taip pat jam dvejus metus uždrausta dirbti valstybės pareigūno darbą.

Ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad ŠTI direktorius, piktnaudžiaudamas tarnybine padėtimi ir siekdamas turtinės naudos, kurstydamas jam pavaldų darbuotoją klastoti dokumentus, remontavo savo ar artimųjų vardu įsigytas ir registruotas transporto priemones.

Jis jas remontuodavo automobilių remontu užsiimančioje įmonėje už ŠTI lėšas, melagingai finansiniuose dokumentuose nurodydamas, kad buvo atlikti ŠTI priklausančių transporto priemonių remonto darbai.

Be to, R.Zutkis bandė ŠTI pinigus pasisavinti tiesiogiai – STT Šiaulių valdybos pareigūnai sulaikė ŠTI Ūkio skyriaus inžinierių L.Č., kai šis, ŠTI direktoriaus nurodymu, pasikėsino iš transporto priemones remontuojančios įmonės susigrąžinti dalį grynųjų pinigų.

Pastarieji suklastotų finansinių dokumentų pagrindu jau buvo pervesti minėtai įmonei už neva atliktus ŠTI transporto priemonės remonto darbus. Šis nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Apeliaciniam teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min