Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismas sąvadautojui skyrė baudą ir konfiskavo nusikalstamu būdu uždirbtus pinigus

Meilė už pinigus
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Meilė už pinigus
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien Vilniaus miesto 1 apylinkės teismas, išnagrinėjęs baudžiamąją bylą, paskelbė nuosprendį už sąvadavimą anksčiau už tą patį nusikaltimą sykį teistam M.J. (g. 1967 m.). Nuteistajam skirta 24 MGL dydžio (3120 Lt) bauda, iš jo konfiskuoti 4 tūkst. litų, gauti nusikalstamu būdu, bei 3 mobiliojo ryšio telefonai.

M.J. nuteistas už tai, kad nuo 2009 metų gegužės  pradžios iki  birželio  pabaigos pelnėsi iš kito asmens prostitucijos, t.y. už  vienos merginos teikiamas seksualines paslaugas gavo 4 tūkst. litų.

Teisiamajame posėdyje kaltinamasis M.J. savo kaltės dėl jam inkriminuojamos nusikalstamos veikos neprisipažino ir paaiškino, jog 5 metus buvo išvykęs gyventi į JAV, ten baigė masažų kursus, to paties mokėsi  ir 2008 metais sugrįžęs į Vilnių, norėjo pats daryti masažą, jeigu būtų buvę klientų.  Tačiau, nors ir baigęs masažuotojų kursus, nusprendė, kad tai daryti geriau seksis merginoms.  2009 metų vasarą į vieną internetinę svetainę jis dėdavo skelbimus, jog reikalingos masažuotojos, joms buvo nupirkęs masažo stalus, išnuomojo kelis butus. Anot kaltinamojo, skelbimuose buvo rašoma, jog daromi atpalaiduojantys masažai. Su masažuotojomis jokios kalbos apie seksualines paslaugas nebuvo.

Teisme buvo pagarsinti masažuotoja dirbusios merginos parodymai, kuriuose nukentėjusioji teigė, jog lytines paslaugas jai liepė teikti kaltinamasis. Anot liudytojos, per dieną ji sulaukdavo 3–7 klientų, valanda tokių paslaugų kainuodavo 200 litų, pusvalandis – 150. Su kaltinamuoju buvo toks susitarimas, kad pusę uždirbtų pinigų jam turi būti atiduota. Nukentėjusioji policijos pareigūnų buvo bausta administracine tvarka už vertimąsi prostitucija.

Teisme liudytoju apklaustas policijos pareigūnas nurodė, kad kaltinamasis buvo sulaikytas bute, kuriame teiktos seksualinės paslaugos.

Anot teismo, nors kaltinamasis kaltės ir nepripažino, ji įrodyta nukentėjusiosios parodymais, policijos pareigūno parodymais, telefono skambučio išklotinėmis, butų nuomos sutartimis.

Šis nuosprendis per 20 dienų gali būti apskųstas Vilniaus apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Bauda Prostitucija
Parašykite atsiliepimą apie 15min