Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į skandalą įsivėlęs Šiaulių ugniagesių vadas Jonas Misiūnas nušalintas nuo pareigų trims mėnesiams

Jonas Misiūnas
Etaplius.lt nuotr. / Jonas Misiūnas
Šaltinis: Etaplius.lt
0
A A

Šiaulių miesto apylinkės teisme ketvirtadienį aiškėja tolimesnis Šiaulių ugniagesių vado ir privačios saugos tarnybos direktoriaus likimas. Jonas Misiūnas nuo tarnybos nušalintas trims mėnesiams, o saugos tarnybos „Saugos skydas“ vadovą Robertą Janutį teismas leido laikyti už grotų 10 dienų.

Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Jonas Misiūnas nuo tarnybos nušalintas trims mėnesiams. 17 valandą jis turi būti paleistas į laisvę.

Prokuroras siūlė Panevėžio rajone registruotos privačios saugos tarnybos direktorių Robertą Janutį suimti 15 parų, motyvuodamas tuo, kad tiek laiko reikia surinkti reikalingiems įrodymams bei, kad nebūtų daromas poveikis liudininkams.

Teisėjas šį prašymą patenkino iš dalies – leido suimti 10 parų – esą tiek laiko turėtų pakakti.

Vyrai įtariamaisiais tapo, kai Šiaulių apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas J.Misiūnas, baimindamasis dėl savo darbo vietos, saugos tarnybos vadovui R.Janučiui per tarpininką perdavė 12 tūkst. litų kyšį.

Šis pasinaudodamas savo pažintimis Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamente, turėjo paveikti šio departamento vadovus, kad J.Misiūno neatleistų iš darbo.

STT pareigūnai antradienį abu vyrus sulaikė dviems paroms ir pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl prekybos poveikiu.

Etaplius.lt
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min