Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 4d. 11:44

Teisme – motinai galvą nupjovusio klaipėdiečio byla

Motinos nužudymu įtariamas Aidas Paulavičius į Klaipėdą pargabentas iš Vokietijos, kur kurį laiką slapstėsi.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Motinos nužudymu įtariamas Aidas Paulavičius į Klaipėdą pargabentas iš Vokietijos, kur kurį laiką slapstėsi.

Kitą savaitę Klaipėdos apygardos teisme turėtų būti pradėta nagrinėti prieš metus savo brutalumu uostamiestį sukrėtusio nusikaltimo baudžiamoji byla. Klaipėdietis Aidas Paulavičius nusikaltimo metu sirgo ir savo veiksmų nesuvokė, bus prašoma taikyti priverstinį gydymą.

Ikiteisminis tyrimas dėl itin žiauraus motinos nužudymo, mirusiojo palaikų išniekinimo bei vagystės Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas, prokurorui priėmus nutarimą perduoti bylą teismui taikyti priverčiamąsias medicinos priemones. 
 
Toks nutarimas priimtas po to, kai, paskyrus įtariamajam 27 m. klaipėdiečiui A. Paulavičiui stacionarinę teismo psichiatrijos ekspertizę, buvo gautos ekspertų išvados, kuriose konstatuojama, kad įtariamasis nusikaltimo padarymo metu sirgo, negalėjo suprasti ir valdyti savo veiksmų bei dabar serga psichikos liga, todėl jį būtina priverstinai gydyti specializuotoje psichikos priežiūros įstaigoje griežto režimo stebėjimo sąlygomis. 
 
Pernai gruodžio 16 d. vakare savo buto vonioje viename iš Klaipėdos Naujakiemio g. daugiabučių buvo rasta negyva 48 m. moteris. Moters palaikai buvo išniekinti. Aukos kūno dalis, paslėpta kelioniniame krepšyje, buvo rasta vasario 20 dieną Kuršių marių dugne ties Tarptautine jūrų perkėla.  
 
Įtarus motinos nužudymu jos sūnų, buvo paskelbta jo tarptautinė paieška. Pagal išduotą Europos arešto orderį praėjusių metų pabaigoje A. Paulavičius buvo sulaikytas Vokietijoje ir pargabentas į Lietuvą. Jis prisipažino nužudęs savo motiną, išniekinęs jos palaikus bei ją apvogęs.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min