Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teisme – pareigūnės pasakojimas, kaip Petraitis nusirenginėjo policijos poskyryje (atnaujinta 16.00 val.)

Deimantė Kaušilaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Policininkė D.Kaušilaitė, kuriai teko stebėti J.Petraičio nusirenginėjimą komisariate.
Šaltinis: 15min
0
A A

Skandalingą istoriją dėl marškinių vagystės iš dėvėtų drabužių parduotuvės bandoma narplioti jos herojumi tapusiam milijonieriui nedalyvaujant.

Ketvirtadienį J.Petraitis vėl nepasirodė savo teisme. Milijonieriaus interesams atstovaujantis advokatas Augustinas Vaičiūnas šįkart nepaaiškino, kodėl klientas neatvyko, todėl teismui J.Petraičio neatvykimo priežastis liko nežinoma.

Ketvirtadienio posėdyje buvo apklaustos „Humanos“ parduotuvėje dirbančios pardavėjos ir dvi šį įvykį fiksavusios bei tyrusios policininkės.

„Scanpix“ nuotr./J.Petraitis nuolat atkreipia į save dėmesį.
J.Petraitis nuolat atkreipia į save dėmesį.
Žirmūnų nuovadoje dirbanti tyrėja Deimantė Kaušilaitė tą savaitgalį budėjo 1-ojo komisariato patalpose. Ten ir buvo pristatytas, kaip įtariama, apsivogęs J.Petraitis.

Jauna šviesiaplaukė policininkė teisme pasakojo: „Jis nusivilko marškinius, pradėjo juos rodyti, sakė, va, čia dėl šitų marškinių mane suėmė.“

„Prie jūsų nusirengė ar kur nors užlindo?“ – smalsavo bylą nagrinėjantis teisėjas.

„Budėtojų daly nusirengė“, – pareigūnė aiškino, kad ten nebuvo kur pasislėpti.

Policininkė D.Kaušilaitė minėjo ilgai klausiusi J.Petraičio, o tada nutarusi nuvykti ir apklausti pardavėjų.

Teisėjo paklausta, apie ką porino įtariamasis, pareigūnė sakė: „Oi, ten Petraitis labai daug kalbėjo! Sakė, kad jis nevogė tų marškinių.“

Policijos tyrimas – menkas

Pardavėjos teisme pasakojo, kad matė ir girdėjo, kaip jų kolegė Jolanta Taujanskienė, liudijusi praeitame posėdyje, sučiupo ir galynėjosi su J.Petraičiu. „Jis bandė bėgti, o mes mėginome pastoti kelią“, – minėjo pardavėja Olga.

Jos teigimu, J.Taujanskienė bandė milijonierių įtikinti, kad jis bando pasišalinti su parduotuvei priklausančiais marškiniais, o grąžinti bando tuos, kuriuos vilkėdamas atėjo.

Kita pardavėja, vardu Marina,  taip pat patvirtino, kad policijos išvedamas J.Petraitis rėkė: „Atiduokite mano marškinius!“Prie jūsų nusirengė ar kur nors užlindo? – jaunos šviesiaplaukės policininkės teiravosi bylą nagrinėjantis teisėjas R.Rainys.

Pardavėja Jolanta jo klausė – kokius? „Tuo mano žydrus!“ – šaukė milijonierius. „Tai čia mūsų marškiniai! Tu savo apsirengei!“ – toks, anot liudytojos Marinos, buvo pardavėjos Jolantos komentaras.

Teisėjas Robertas Rainys leido policininkėms suprasti, kad jos nepersistengė tirdamos šią istoriją. Jei prie bylos būtų pridėti abeji marškiniai, dėl kurių kilo painiava, šią istoriją išnarplioti teisme būtų kur kas lengviau. „Kur „Humanos“, kvepia vienu, o kur žmogaus nešioti – tikiuosi, kitaip. Jie skalbti būna...“ – balsu svarstė teisėjas.

Tiki, kad milijonieriaus nenubaus

Sakydamas baigiamąją kalbą, J.Petraičio advokatas A.Vaičiūnas reikalavo klientą išteisinti bei tikino, kad bausti J.Petraičio apskritai nėra už ką.

„Pavogti galima tiktai svetimą turtą“, – gynėjas aiškino, kad pats iš savęs žmogus negali daikto pavogti.

„Jis išėjo vilkėdamas tuos pačius marškinius, su kur kuriais ir atėjo į tą „Humanos“ parduotuvę“, – kartojo advokatas.

Baigiamojoje kalboje A.Vaičiūnas akcentavo, jog nusivilkti marškiniai buvo be etiketės, o popierėlį su kaina tik vėliau pritvirtino pardavėja. „Etiketės pritvirtinimas nepadaro jų „Humanos“ nuosavybe!“ – advokatui teko aiškinti savaime suprantamas dalykus.

Teisininkas taip pat pabrėžė, kad visa teorija apie marškinių sukeitimą remiasi tik vienos pardavėjos J.Taujanskienės teorija: „Kažkokių dokumentų, kurie patvirtintų, kad būtent tie marškiniai priklauso „Humanai“, byloje nėra ir negali būti, nes jie nėra inventorizuojami, o tik apskaitomi vienetais.“

Teisėjas R.Rainys pastebėjo, kad J.Petraitis už vagystes ligi šiol nėra teistas, bet už Kelių eismo taisyklių pažeidimus baustas ne sykį. Nutarimą šioje byloje teismas žada skelbti gegužės 20 dieną 11 valandą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min