Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 3d. 21:00

Teisme prabilo nužudymu kaltinamas 13 metų Airijoje slėpęsis Gangas: „Slapsčiausi, nes patyriau šoką, esu nekaltas“

Marius Civinskas
J. Andriejauskaitės / 15min nuotr. / Marius Civinskas

„Laikau save nekaltu“, – teismo salėje nuskambėjo nužudymu kaltinamo, 13 metų užsienyje besislapsčiusio Mariaus Civinsko žodžiai. 2006 metų balandį vienoje Palangos aikštelėje nuaidėjo šūvis, pražudęs jo draugą Raimundą Šimkų, kurį pats kaltinamasis pasakodamas istoriją vis vadino Raimuku. Po nelaimės Gangu vadinamas vyras spruko į užsienį ir slapstėsi. Vyras tikino taip pasielgęs dėl patirto šoko ir esą žinodamas, „kaip dirbo tuometė policija“. M.Civinskas tikina laikęsis konspiracijos, slapstęsis, o pareigūnus į savo namus mano prikvietęs po skambučių artimiesiems, su kuriais susisiekė mirus mamai.

„Kaltinimai suprantami, su kaltinimais negaliu sutikti, – pradėdamas duoti parodymus, kurių iki šiol pareigūnai nebuvo gavę, sakė M. Civinskas. – Raimundas Šimkus buvo geriausias mano draugas. Viskas, kas čia sakoma ir traktuojama, neatitinka realybės. Ką galiu pasakyt – esu apkaltintas nekaltai, suversta į mane vieną. Yra taip, kaip yra.“

Nusikaltimas įvykdytas 2006-ais, dviem vyrų kompanijoms aiškinantis santykius. Po įvykio į Airiją sprukęs ir svetimais pasais gyvenęs M.Civinskas slapstėsi 13 metų, gyveno Didžiojoje Britanijoje ir Airijoje, kol galiausiai pastarojoje, Korko mieste, ir buvo sulaikytas 2019 metų gegužę, o pernai buvo pargabentas į Lietuvą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Video

12:39
01:16
16:41

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min