Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 23d. 15:51

Teisme susitiko Marius Gelažnikas ir jį operavęs gydytojas Kęstutis Bliznikas

Marius Gelažnikas (dešinėje)
BFL/Tomo Lukšio nuotr. / Marius Gelažnikas (dešinėje)

Vilniaus pirmajame apylinkės teisme antradienį vėl susitiko vakarėlių liūtu vadinamas verslininkas Marius Gelažnikas bei jį operavęs chirurgas Kęstutis Bliznikas. Negalėdami ramiai išsiaiškinti savo santykių, abu vyrai privataus kaltinimo tvarka kreipėsi į teismą.

Priminsime, kad M.Gelažnikas yra viešai apkaltinęs mediką tuo, kad operuodamas plaštaką labiau suluošino nei pagydė.

M.Gelažnikas gydytoją vadino „šundaktariu“ ir kaltino suluošinimu. Jis tvirtino, kad „šiurkščiai gydytojo klaidai“ atitaisyti buvo priverstas Vokietijoje išleisti apie 50 tūkst. litų.

Tuo tarpu gydytojas ortopedas-traumatologas Kęstutis Bliznikas teigia, kad verslininkas paskleidė tikrovės neatitinkančią informaciją ir dėl šmeižto ir garbės įžeidimo kreipėsi į teismą. Medikas dar anksčiau teigė, kad reikalaus pripažinti M.Gelažniką padarius minėtus nusikaltimus bei už patirtą žalą sieks prisiteisti 100 tūkstančių litų kompensaciją, kurios didžiąją dalį bylos laimėjimo atveju paaukos labdarai ir savo ligoninei.

Prieš metus, išgirdęs, kad K.Bliznikas už šmeižtą jį padavė į teismą, M.Gelažnikas viešai pareiškė sieksiąs, kad iš gydytojo būtų atimta licencija.

Pirmadienį Vilniaus pirmasis apylinkės teismas turėjo pradėti nagrinėti abiejų vyrų konfliktą. Tačiau teismas maždaug valandą nagrinėjo įvairius prašymus. Dalį jų patenkino, dalį atmetė. Teismas taip pat atmetė M.Gelažniko advokato prašymą panaikinti laikinąsias apsaugos priemones verslininko turtui. Kiek anksčiau teismas buvo nusprendęs areštuoti turto už 100 tūkst. litų.

Vėliau buvo nuspręsta, kad kitas teismo posėdis įvyks rugsėjo pabaigoje. Jame turėtų būti apklausti liudytojai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min