Dabar populiaru
Publikuota: 2010 spalio 22d. 11:54

Teismo verdiktas – klaipėdietei pirštus sužalojusiam laivo kapitonui

V. ir J.Vladimirovai teisme siekia objektyvaus sprendimo.
G.Kubiliūtės nuotr. / V. ir J.Vladimirovai

Per dideliu greičiu plaukęs ir moterį sužalojęs karinio laivo kapitonas turės mokėti 10 tūkst. litų kompensaciją ir 3,9 tūkst. litų baudą.

Kaip praneša BNS, prieš dvejus metus per dideliu greičiu plaukęs ir moterį nesunkiai sužalojęs karinio laivo „Skalvis” kapitonas turės mokėti 3,9 tūkst. litų baudą ir 10 tūkst. litų kompensaciją.

Klaipėdos apylinkės teismas penktadienį pripažino „Skalvio” kapitoną leitenantą Valdemarą Dimą kaltu sužalojus žmogų ir sugadinus didelės vertės svetimą turtą, BNS sakė teisme.

Remdamasis specialisto išvada ir liudytojų parodymais, teismas nustatė, jog 2008-aisiais Jūros šventės metu karinis laivas „Skalvis” plaukė per dideliu greičiu ir sukėlė bangą, išsiūbavusią pramoginį laivą „Arka”, kuriame buvo verslininkas Viktoras Vladimirovas su žmona Janina ir vaikais.

Įvykio metu „Arka” buvo sugadinta, o J.Vladimirovai nutrauktos dviejų dešinės rankos pirštų dalys.

Moteris prašė priteisti jai 50 tūkst. litų kompensaciją, tačiau teismas civilinį ieškinį patenkino iš dalies ir atsižvelgdamas į V.Dimos šeimyninę, turtinę padėtį, tai, kad jis dirba ir iki šiol nebuvo teistas, priteisė nukentėjusiajai 10 tūkst. litų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min