Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismui nagrinėti perduota didelės vertės turto pagrobimo ir siekimo jį legalizuoti byla

Temidė, teisingumo deivė
Sauliaus Chadasevičiaus / 15min nuotr. / Iliustracinė nuotrauka: temidė
Šaltinis: 15min
0
A A

Teismui nagrinėti perduota nusikaltimų ekonomikai ir verslo tvarkai, nuosavybei ir finansų sistemai baudžiamoji byla.

Šioje byloje nusikalstamų veikų padarymu – neteisėta juridinio asmens veikla, svetimo turto pagrobimu, nusikalstamu būdu įgytų pinigų ar turto legalizavimu, netikro mokėjimo instrumento disponavimu ir jo panaudojimu kaltinamas 36 metų V.S. Jo bendrininkas 37 metų A.D., aplaidžiai tvarkęs buhalterinę apskaitą, kaltinamas padėjęs legalizuoti nusikalstamu būdu įgytą turtą.

Įtariama, kad kaltinamasis V.S., siekdamas nuslėpti neteisėtą veiklą ir pasinaudoti juridiniu asmeniu legalizuojant nusikalstamu būdu gautus pinigus, įsteigė bendrovę „Normita“, kurios direktoriumi tapo bendrininkas A.D.

Taip pat V.S. kaltinamas pernai vasarą Anykščių rajono Troškūnų seniūnijos Naujasodžio, Nakonių ir Bečernikų kaimų teritorijoje esančiuose 98 hektarų laukuose nukūlęs ir pagrobęs žieminių kvietrugių pasėlių derlių – daugiau kaip 283 tonas grūdų. Nukentėjusiajam padaryta didelė – 256 tūkst. 910 litų turtinė žala.  

Panevėžio apygardos prokuratūra praneša, kad ikiteisminį tyrimą atliko Anykščių rajono komisariato tyrėjai, tyrimui vadovavo, jį organizavo ir kontroliavo Panevėžio apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras.

Už didelės vertės svetimo turto pagrobimą baudžiama laisvės atėmimu iki aštuonerių metų, už nusikalstamu būdu įgyto turto legalizavimą – iki septynerių metų, už disponavimą netikru mokėjimo instrumentu ir jo panaudojimu – iki šešerių metų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min