Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismui perduota byla dėl dokumentų klastojimo ir piktnaudžiavimo

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame įtarimai dėl dokumentų klastojimo ir piktnaudžiavimo pareikšti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelmės rajono policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Patrulių būrio vyresniajam patruliui P.B. ir piliečiui D.R.

Kaip informuoja STT, ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad patrulis P.B., sudarydamas eismo įvykio schemą, joje užfiksavo melagingus duomenis apie tai, kad automobilis buvo rastas įvykio vietoje po autoavarijos ir nesurašė administracinio teisės pažeidimo protokolo vairuotojui D.R. už pasitraukimą iš eismo įvykio vietos.

Pateikus neteisingus duomenis apie eismo įvykio aplinkybes draudimo bendrovėms automobilio savininkui buvo išmokėta daugiau nei 13 tūkst. litų.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Kaltinamasis aktas kartu su bylos medžiaga perduotas Kelmės rajono apylinkės teismui.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min