Dabar populiaru
Publikuota: 2009 balandžio 2d. 09:24

Teismui perduota byla dėl pelnymosi iš nepilnamečio asmens prostitucijos

Meilė už pinigus
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Meilė už pinigus

Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigtas ikiteisminis tyrimas dėl nepilnamečio asmens įtraukimo į prostituciją, pelnymosi iš nepilnamečio asmens prostitucijos, jos organizavimo bei sąvadavimo. Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorui Ruslanui Ušinskui surašius kaltinamąjį aktą, byla perduota nagrinėti Klaipėdos apygardos teismui.

Kaip informuoja Generalinė prokuratūra, Įtarimai dėl šių nusikalstamų veikų (pagal Baudžiamojo kodekso 307 str. 3 d. bei 308 str. 2 d. ) pareikšti 33 metų anksčiau neteistam aukštąjį išsilavinimą turinčiam klaipėdiečiui.

Tyrimą atlikę Klaipėdos policijos Organizuotų nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnai nustatė, jog 2008 m. rugsėjį vyras susipažino su šešiolikmete vienų uostamiesčio vaikų namų auklėtine ir, pasinaudodamas jos pažeidžiama socialine bei sunkia materialine padėtimi, įkalbėjo nepilnametę verstis prostitucija.

Vyras išnuomojo merginai butą, įdėjo skelbimą į vieną internetinę pažinčių svetainę, kad būtų lengviau surasti klientų. Nustatyta, jog didžiąją dalį iš klientų už suteiktas „paslaugas“ gautų pinigų sąvadautojas pasisavindavo.

„Pelnymasis iš nepilnamečio asmens prostitucijos priskiriamas sunkių nusikaltimų kategorijai, o įstatymas už tai numato laisvės atėmimo bausmę iki 8 metų“, – sakė valstybinį kaltinimą byloje palaikysiantis prokuroras Ruslanas Ušinskas.

Įtariamajam skirta kardomoji priemonė – suėmimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:24
00:18
01:17

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min