Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismui perduota Rokiškio psichiatrijos ligoninės skyriaus vedėjo byla

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame įtarimai dėl kyšininkavimo pareikšti Rokiškio psichiatrijos ligoninės Bendrosios psichiatrijos skyriaus vedėjui P. A.

STT išplatintame pranešime spaudai, kad ikiteisminio tyrimo metu buvo nustatyta, kad P. A. galimai provokavo duoti kyšius ir juos paėmė už tai, kad pacientas, kuriam būtina speciali nuolatinė priežiūra, nebūtų išrašytas iš ligoninės iki to laiko, kol bus apgyvendintas ilgalaikės socialinės globos institucijoje.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Gruodžio 1 dieną baudžiamoji byla perduota nagrinėti Rokiškio rajono apylinkės teismui.


 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min