Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismui perduota tarnyba piktnaudžiavusio policininko byla

Byla
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Byla
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybai baigus ikiteisminį tyrimą, Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai perdavė Panevėžio miesto apylinkės teismui baudžiamąją bylą dėl piktnaudžiavimo tarnyba, kyšininkavimo ir dokumentų klastojimo.

Kaip informuoja Specialiųjų tyrimų tarnyba, 56 nusikalstamų veikų atlikimu kaltinamas pareigūnas R.P., dirbęs Panevėžio rajono policijos komisariato Viešosios policijos Viešosios tvarkos skyriaus Eismo priežiūros grupės vyresniuoju tyrėju.

STT Panevėžio valdybos pareigūnai, bendradarbiaudami su Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Vidaus tyrimų poskyrio pareigūnais, nustatė, kad R.P., būdamas Eismo priežiūros grupės vyresniuoju tyrėju, pernai ir užpernai sistemingai neatlikdavo jo kompetencijai priklausančių pareigų ar jas atlikdavo pavėluotai: neišnagrinėdavo administracinių teisės pažeidimų bylų dėl kelių eismo taisyklių pažeidimų, nepaskirdavo administracinių nuobaudų, tinkamai neorganizuodavo ir nekontroliuodavo eismo priežiūros padalinio darbo, administracinių bylų kontrolės ir apskaitos.

Vyresnysis tyrėjas, veikdamas priešingai tarnybos interesams, galimai piktnaudžiavo tarnyba siekdamas asmeninės naudos, priėmė kyšį ir klastojo dokumentus.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Panevėžio apygardos prokuratūra.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min