Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teismui perduota teismo medicinos ekspertės byla dėl piktnaudžiavimo

Temidė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Temidė
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus rajono policijos komisariate pabaigtas ikiteisminis tyrimas, kuriame pranešimas apie įtarimą padarius dvi nusikalstamas veikas (dėl piktnaudžiavimo), įteiktas skyriaus teismo medicinos ekspertei. Vilniaus apylinkės prokuratūra šioje ikiteisminio tyrimo medžiagoje surašė kaltinamąjį aktą ir baudžiamąją bylą perdavė teismui.

Vilniaus apskrities VPK praneša, kad šis ikiteisminis tyrimas atliktas atskyrus dalį medžiagos iš didelės apimties ikiteisminio tyrimo, paaiškėjus, kad Vilniaus skyriaus teismo medicinos ekspertė piktnaudžiavo tarnybine padėtimi ir veiksmais, susijusiais su tarnybinių pareigų atlikimu, pažeidė valstybės deklaruojamus įstatymų viršenybės, teisėtumo, lojalumo ir kitus valstybės principus, parodė nepagarbą LR įstatymams ir poįstatyminiams aktams, kurdama savivalės, įstatymų nepaisymo sistemą diskreditavo valstybės tarnautojo vardą ir dėl to didelės neturtinės žalos patyrė valstybė.

Teismo medicinos ekspertė paskelbė ikiteisminio tyrimo medžiagos duomenis be užduotį atlikti objektų tyrimą paskyrusios institucijos leidimo.

Jos teisinės atsakomybės klausimą spręs Vilniaus miesto I apylinkės teismas. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min