Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Televizijos laida atskleidžia slaptojo Drąsiaus Kedžio bylos liudininko veidą

Mindaugas Žalimas
BTV nuotr. / Mindaugas Žalimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jo liudijimas Drąsiaus Kedžio byloje viską apvertė aukštyn kojomis. Dėl jo parodymų krito aukščiausi policijos pareigūnai. Visa Lietuva apie jį kalba, tačiau iki šiol jo dar niekas nematė. BTV laida „Lietuvos žinių tyrimas“ pirmadienį atskleidžia slaptojo bylos liudininko veidą, teigiama televizijos išplatintame pranešime spaudai.

Garsiausioje pastarųjų metų kriminalinėje istorijoje visi taškai dar nesudėti. „Lietuvos žinių tyrimas“ surinko informaciją, atskleisiančią slaptojo D.Kedžio bylos liudininko Mindaugo Žalimo gyvenimo detales. Kas jis toks, kaip atrodo, kuo gyvena, ką apie jį kalba jo draugai ir kokių priemonių buvo imtasi, kad jį nutildytų – visa tai jau šiandien sužinos BTV žiūrovai.

BTV nuotr./Mindaugas Žalimas
Mindaugas Žalimas

Kodėl visgi M.Žalimas ryžosi liudyti dėl savo artimo draugo D.Kedžio planuotų žudynių? Toks sprendimas jam galėjo nulemti visą gyvenimą. Per daug žinojęs vyras pats vos nebuvo įgrūstas tarp grotų, o tam buvo sukurtas planas, į kurį įpinti buvo netgi įtakingi Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos administracijos žmonės.

Galbūt D.Kedžio bičiulis  nebūtų tam ryžęsis, bet sulaukė perspėjimo, kad prieš jį bus suklastota byla, o jis turėtų pagalvoti, kur paslėpti savo šeimą.

Naktinio klubo apsauginiu dirbęs M.Žalimas buvo apkaltintas sumušęs Baltarusijos pilietį. Atsitiktinumas, ar gerai apgalvotas planas, kad slapto informatoriaus bylą kuravo skandalingai pagarsėjusi prokurorė? Po įvykių, vos nepasibaigusių jo laisvės atėmimu, vyras ryžosi duoti svarbius parodymus generalinės prokuratūros darbuotojams.

Galbūt D.Kedžio bičiulis nebūtų tam ryžęsis, bet sulaukė perspėjimo, kad prieš jį bus suklastota byla, o jis turėtų pagalvoti, kur paslėpti savo šeimą. Pasikliauti policijos pagalba jis nebegalėjo, todėl liko tik kreiptis į žiniasklaidą.

„Mes žinome, kad M.Žalimas jaudinosi dėl įvykio, kuris įvyko prie naktinio klubo. Nukentėjęs baltarusis patyrė labai sunkią traumą ir jo gyvybei grėsė pavojus. Tačiau, mūsų žiniomis, nusikaltimą padarė kitas žmogus, kuris mušė Baltarusijos pilietį ir yra davęs prieštaringus parodymus. Būtent po nepagrįstų kaltinimų D.Kedžio draugas suprato, kad policija jį išdavė ir siekia „pasodinti“, – sakė laidos prodiuseris Vytautas Masalskis.

Laidoje bus atskleista, ką dar be savo darbo veikė slaptas informatorius. „Lietuvos žinių tyrimas“ pateiks autentišką medžiagą iš galiūnų varžybų, kuriose ne tik dalyvavo, bet ir jas vedė slaptas policijos informatorius M.Žalimas. Žiūrovai išgirs, ką apie jį sako garsūs galiūnai Žydrūnas Savickas ir Vidas Blekaitis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min