Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Televizijos laidos premjeroje ekskomisaras ieškos žmogžudžio

Laidos „24 valandos“ komisarai
LNK nuotr. / Laidos „24 valandos“ komisarai
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį LNK eteryje startuoja nauja laida „24 valandos“, kurioje tyrimus vykdys buvę policijos pareigūnai, trys komisarai. Buvęs kriminalinės policijos komisaras Stasys Petraitis, buvęs organizuotų nusikaltimų tyrimo tarnybos komisaras Vytautas Raškauskas ir buvęs vyresnysis komisaras Petras Kolyško.

Jau pirmoje laidoje buvusiam Alytaus organizuotų nusikaltimų tyrimo tarnybos komisarui Vytautui Raškauskui teks neeilinė užduotis – žmogžudžio paieška.

Prieš penkerius metus įvykęs beprasmis dviejų vyrų susistumdymas baigėsi vieno jų mirtimi. 45-erių Remigijus Siaurukas prieš mirtį dar spėjo savo mamai parašyti priešmirtinį raštelį, kuriame nurodė įtariamojo pravardę. Tai padėjo policijai greitai sulaikyti aukos bendraamžį Vydą Valentą. Teismas savo kaltę pripažinusiam žudikui skyrė 8 metus nelaisvės. Deja, po to priėmė sunkiai sveiku protu suvokiamą sprendimą. Kol buvo nagrinėjamas apeliacinis skundas, Vydui Valentui skirtas tik rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Tuo pasinaudojęs žudikas paspruko ir tebesislapsto nuo teisėsaugos.

Dabar aukos mama, grąžydama rankas, maldauja Vytauto Raškausko surasti jos sūnaus žudiką. Buvęs komisaras duoda žodį, kurio negali netesėti. Pažada motinai, kad iš jos brangiausią pasaulyje žmogų atėmęs vyras pateks už grotų. Vytautui teks ne tik apklausti liudininkus, susitikti su žudiko seserimi bei sugyventine, bet ir atkurti lemtingojo vakaro įvykius.

Jaudinanti drama – jau šį vakarą, 17.50 per LNK naujoje laidoje „24 valandos“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min