Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 08 11, 15:13

Telšiškiai lenktyniavo tarpusavy: BMW vairuotojas buvo apsvaigęs, automobilyje rasta „žolės“

Grupelei telšiškių linksmybės Mažeikių rajone baigėsi liūdnai. Jų tarpusavio lenktynės greitai patraukė vietinių dėmesį, o atvykę policijos pareigūnai SAAB automobilyje ir BMW vairuotojo namuose rado kanapių.
telsiu-apskrities-policijos-tarnybinis-suo-rado-narkotikus-automobilyje
Narkotikus aptiko tarnybinis šuo Attilas

Kaip informuoja Telšių apskrities policija, rugpjūčio 10 d., gavus pranešimą apie nesaugiai, chuliganiškai važiuojančias ir galimai tarpusavyje lenktyniaujančias transporto priemones „SAAB 93“ ir „BMW 525“ Sedoje, Mažeikių rajone, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Mažeikių rajono policijos komisariato pareigūnai operatyviai sureagavo ir ėmė persekioti nurodytus automobilius.

Apie 9.50 val., Mažeikių r., Plinkšių k., buvo sustabdytas automobilis „BMW 525“, vairuojamas galimai nuo narkotinių (psichotropinių) medžiagų apsvaigusio Telšių gyventojo, gimusio 1988 m., kurio salone sėdėjo taip pat galimai nuo narkotinių (psichotropinių) medžiagų apsvaigęs vyras, gimęs 1994 m., gyvenantis Telšiuose, pas kurį keleivio apžiūros metu rasti automobilio „SAAB 93“ dokumentai.

Apžiūrint pastarąjį automobilį, stovėjusį Plinkšių k., Mažeikių r., esančio viešbučio automobilių stovėjimo aikštelėje, tarnybinio šuns Attilo pagalba salone buvo rasta ir išimta augalinės kilmės medžiaga, kuri, kaip įtariama, yra narkotinė medžiaga – kanapės (ir jų dalys).

Atliekant procesinius veiksmus, prisijungus ir Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnams, buvo atliekamos kratos abiejų įtariamųjų namuose. „BMW 525“ vairuotojo namuose taip pat buvo rasta ir išimta galimai narkotinių medžiagų.

Abu įtariamieji sulaikyti. Vykdomas ikiteisminis tyrimas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min