Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Telšių kriminalistai sučiupo keturis plėšimais įtariamus asmenis

Antrankiai
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Antrankiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šią savaitę Telšius sukrėtė įžūlūs gyventojų apiplėšimai.

Kaip rašoma Telšių policijos pranešime, pusę aštuonių vakaro centrinėje miesto gatvėje, nepaisant įrengtų vaizdo stebėjimo kamerų, buvo apiplėšta moteris. Pargriovę ją ir kartu ėjusį vyriškį ant žemės, užpuolikai pagriebė moters rankinę su joje buvusiais pinigais, dokumentais, banko kortelėmis.

Prieš pat vidurnaktį pro neužrakintas duris į septyniasdešimt septynerių metų moters butą įsibrovė keturi jauni vyrai. Stiprokai apkumščiavę garbaus amžiaus buto šeimininkę, užlaužę rankas žaliūkai reikalavo pinigų. Atlikę ,,kratą“ bute ir neradę ,,šlamančių“, iš spintelės pasiėmė nors šokolado plytelę, matyt, nusivylimo kartėliui apmalšinti.

Maždaug pusantros valandos po vidurnakčio, išdaužus lango stiklą, keturi nepažįstami vyrai įsibrovė į dar vienos septyniasdešimt septynerių metų telšietės butą. Ir čia prieš moterį buvo panaudotas fizinis smurtas. Šį kartą grobis buvo žiedas, banko kortelė ir 20 litų. Moteris ne tik buvo mušama, bet, norint išgauti banko kortelės PIN kodą, kankinama, peiliu sužalota koja.

Rytinio pasitarimo metu Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas kriminalistams iškėlė užduotį Nr. 1 – kuo greičiau surasti užpuolikus.

Susirinkę kriminalinės policijos pareigūnai aptarė savo veiklos strategiją ir išskubėjo į miestą. Išaiškinti ir sulaikyti plėšikus buvo kiekvieno seklio garbės reikalas.

Apie 14 valandą pareigūnai nuvyko į Rambyno gatvę ir pasibeldė į vieno iš antrame aukšte esančių butų duris. Nors viduje buvo girdėti bruzdesys, iš karto niekas neįleido. Pagrasinus, kad bus laužiamos durys, šeimininkas teikėsi jas atrakinti.

Vienas iš kambaryje buvusių ,,sportininkų“ puolė prie lango, staigiai jį atidarė ir bandė iššokti lauk. Tačiau narsa greitai išgaravo, rankomis įsitvėręs palangės ir pakybojęs keletą sekundžių, vyrukas pabūgo aukščio ir maldavo seklių įtraukti jį į vidų.

Kitas ,,gudrutis“ bandė pasislėpti po lova. Dar du vyrai, buvę kambaryje, sustingo, nuleidę galvas ir supratę, kad fortūna ne jų pusėje.

Ketvertukas Telšių sekliams buvo jau gerai pažįstamas, vyrai ne kartą sulaikyti ir teisti už vagystes bei plėšimus. Bute rasti ir kai kurie daiktai, pagrobti apiplėšimų metu.

Šie veikėjai yra ir įtariamieji sukčiavimo bylose, vadinamose ,,Alio, mama“. Pranešdami apie neva ištikusią bėdą, jie išviliodavo pinigus iš patiklių ir pasimetusių gyventojų. Dėl tokio pobūdžio nusikaltimų yra pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Įtariant įvykdžius plėšimus Telšių mieste, į Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą pristatyti ir 48 val. sulaikyti Telšių gyventojai E.E. (gim. 1985 m.), M.M. (gim. 1991 m.), G.P. (gim. 1984 m.) ir Kėdainių gyventojas R.J. (gim. 1991 m.), besislapstantis nuo teisėsaugos, ieškomas Kėdainių policijos, įtarus padarius nusikaltimus.

Penktadienį bus kreipiamasi į Telšių rajono apylinkės teismą dėl kardomosios priemonės suėmimo taikymo įtariamiesiems.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min