Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 14d. 11:56

Telšių rajone išaiškinta nelegali degalinė (nuotraukos)

Nelegali degalinė
Telšių policijos nuotr. / Nelegali degalinė.

Praėjusį penktadienį, turėdami operatyvinės informacijos, Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai apsilankė Telšių r., Lieplaukės kaime, Mokyklos gatvėje, 43 metų piliečiui K.B. priklausančiose pagalbinėse patalpose. Kartu dalyvavo ir Telšių apskrities Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojai.

Kaip rašoma Telšių policijos pranešime, paklausus vyro, ar jis prekiauja kuru, pareigūnai išgirdo teigiamą atsakymą. Už dyzelinio kuro litrą pardavėjas prašė 3 litų 60 centų. Paprašius įpilti 30 litrų, K. B. iš 1 tūkst. litrų talpos į plastikinį indą įpylė norimą kiekį ir už jį paprašė 108 litų. Tariamiems pirkėjams beliko prisistatyti, kas iš tikrųjų jie yra, ir atlikti patalpų apžiūrą.

Apžiūros metu buvo rasta ir iš nelegalios apyvartos išimta 1 tūkst. 700 litrų dyzelinio kuro, supilstyto į dvi 1 tūkst. litrų talpas, dvi 200 litrų talpas ir vieną 50 litrų talpą. Taip pat rasta ir išimta 150 litrų benzino, supilstyto į devynias talpas.

Degalinė buvo įrengta ir prekybai pasiruošta neblogai: prie 1 tūkst. litrų talpų su dyzeliniu kuru prijungtos plastikinės žarnos, kurios prijungtos prie kuro siurblio su skaitikliu, o prie jo prijungta guminė žarna su kitame gale esančiu dozatoriumi („pistoletu“).

Paprašius pateikti reikiamus dokumentus, K.B. neturėjo nei kuro įsigijimo dokumentų, nei licenzijos (leidimo) verstis kuro prekyba, nebuvo įregistravęs kuro talpų vietos Telšių apskrities valstybinėje mokesčių inspekcijoje.

Dėl minėto įvykio surinkta medžiaga administracinei bylai iškelti. Už nustatytus pažeidimus vyrui gresia tūkstantinės ar net dešimtūkstantinės baudos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min