Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 5d. 21:01

Telšių vyskupijos kurijos tvorą apšlapinęs chuliganas pridėjo į kelnes

Praeivių akivaizdoje Telšių vyskupijos kurijos tvorą apšlapinusį vyriškį sugėdino ir sulaikė policijos pareigūnas.
Giedros Akavickienės nuotr. / Praeivių akivaizdoje Telšių vyskupijos kurijos tvorą apšlapinusį vyriškį sugėdino ir sulaikė policijos pareigūnas.

Prie Telšių vyskupijos kurijos tvoros policininkas sulaikė 40-metį chuliganą atsegtomis kelnėmis.

E.V. bėdos prasidėjo per alkoholį. Sunkų, 2,93 promilės, girtumą pasiekusį telšiškį prispyrė gamtiniai reikalai. Dėl girtumo ar dėl to, kad neturi gėdos jausmo, vyriškis nuošalios vietos neieškojo. Pačiame Telšių miesto centre atsisagstė klyną ir paleido srovę ant vyskupijos kurijos tvoros.
 
Chuliganui nepasisekė, nes pro šalį atsitiktinai važiavo uniformuotas policijos pareigūnas. Iš mašinos iššokęs policininkas iškvietė kolegas.
 
Pareigūną ypač papiktino, kad viešąją tvarką pažeidęs chuliganas nepaisė pro šalį einančių žmonių. Šalia Vyskupijos kurijos įsikūrusi Telšių muzikos mokykla, tad Katedros gatve dažnai žingsniuoja ne tik dvasininkai, vienuolės, bet ir moksleiviai. 
 
Pažeidimo vietoje įkliuvęs telšiškis E.V. neturėjo kaip pasiteisinti. Ruošiantis vežti pažeidėją į Policijos komisariatą, jis pareiškė negalintis lipti į policijos tarnybinį automobilį, nes pridarys į kelnes. 

Pažeidėją nugabenti į Policijos komisariatą  tapo sudėtinga. Pareigūnams teko kviesti specialią tarnybinę mašiną, kurios plastikinės sėdynės pritaikytos „išsikvėpinusiems“ klientams. Įvykio vietoje liko smirdinti bala.

Pažeidėjui gresia bauda nuo 100 iki 300 litų arba administracinis areštas iki 30 parų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min