Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Telšiuose pričiuptas rumunas, po 200 eurų pardavinėjęs neva „Versace“ peilių rinkinius

Sulaikytos rumuno prekės
Telšių apskrities VPK nuotr. / Sulaikytos rumuno prekės
Šaltinis: 15min
0
A A

Telšiuose sustabdyto automobilio viduje – puodai ir stalo įrankių komplektai, labai primenantys klastotes. Juos vežęs čigonas iš Rumunijos negalėjo pateikti pareigūnams šių prekių įsigijimo dokumentų, todėl yra baudžiamas.

Kovo 18 d. Telšių apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos skyriaus pareigūnams patruliuojant Telšių mieste, 11.15 val. Palangos gatvėje buvo pastebėtas „Renault Laguna“ automobilis su laikinos registracijos numeriais. Pareigūnų akį patraukė prie jo vairo sėdėjęs akivaizdžiai ne lietuvių tautybės asmuo, tad nuspręsta jį patikrinti.

Sustabdžius minėtą automobilį ir patikrinus jo vairuotoją, paaiškėjo, kad jis – 27-erių Rumunijos pilietis. Apžiūrėjus automobilio vidų ir bagažinę, aptikti gabenami virtuvės ir stalo reikmenys – keturi 16 dalių puodų rinkiniai „Mayer & Bach“, penki 5 dalių peilių rinkiniai „Bachmayer“ ir vienas „Versace“ stalo įrankių komplektas. Automobilio vairuotojas pareigūnams nepateikė prekių įsigijimo dokumentų, kaip tai numatyta Lietuvos Respublikos įstatymuose, todėl transporto priemonėje aptikti daiktai paimti, o pilietis, nustačius prekių vertę, bus patrauktas administracinėn atsakomybėn pagal LR ATPK 163 (11) str. (Prekių (krovinio) gabenimas be dokumentų).

Įtariama, kad dalykiškai ir tvarkingai apsirengęs Rumunijos pilietis prekes galėjo siūlyti Žemaitijos sostinės gyventojams. Ant prekių įpakavimų bei pakuočių viduje pateiktos informacinės medžiagos pareigūnai aptiko ir kainas. Puodų rinkinio kaina – 1 500 eurų, peilių – 199 eurai. Tačiau atidžiau apžiūrėjus prekes, buvo matyti, kad jų kokybė neatitinka ant įpakavimo skelbiamos informacijos ir, žinoma, nurodytų kainų. Ant garsiu prekiniu ženklu „Versace“ pažymėtos stalo įrankių komplekto dėžės kainos nesimatė, tačiau jų kokybė taip pat akivaizdžiai neatitiko originalių, šios garsios firmos prekių.

VIDEO: Telšių apskr. VPK pareigūnai aptiko prekes be jų įsigijimo dokumentų

Pareigūnai ragina gyventojus nebūti patikliais ir nesusigundyti gatvėje siūlomomis neva garsių firmų kokybiškomis prekėmis, pažymima Telšių apskrities VPK atstovų ketvirtadienį paviešintame pranešime.

Įsigiję tokį daiktą ne tik prarasite savo pinigus, bet ir suteiksite galimybę pasipelnyti nelegalia veika užsiimantiems asmenims. Tad pastebėję mieste vykstančią įtartiną prekybą, visada apie tai informuokite policijos pareigūnus bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 arba anoniminiu pasitikėjimo telefonu (8 444) 60345.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min