Dabar populiaru
Publikuota: 2011 balandžio 14d. 09:24

Pareigūnams minant ant kulnų toliau prekiavo kvaišalais

Pareigūnai sulaikė sutuoktinių porą, kuri, įtariama, tiesiogiai ir per kitus asmenis platino amfetaminą ir kanapes.
KAVPK nuotr. / Pareigūnai sulaikė sutuoktinių porą, kuri, įtariama, tiesiogiai ir per kitus asmenis platino amfetaminą ir kanapes.

Klaipėdos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl grupės asmenų, kurie Klaipėdos mieste platino narkotines medžiagas.

Tyrimo metu policijos pareigūnai sulaikė 6 asmenis, iš jų – 2 merginas.

Įtarimai dėl 14 nusikalstamų veikų padarymo įteikti 2 narkotines medžiagas vartojantiems asmenims ir 4 šių medžiagų platintojams. Vienas iš kaltininkų įtariamas dideliais kiekiais auginęs ir platinęs kanapes.

2010 m. gruodžio mėn. pradžioje pareigūnai sulaikė sutuoktinių porą, kuri, įtariama, tiesiogiai ir per kitus asmenis platino amfetaminą ir kanapes.

Kartu sulaikyta ir mergina, kuri, įtariama, įsigijo ir perpardavė kitam asmeniui psichotropinę medžiagą – amfetaminą.

Sutuoktinių bute policijos pareigūnai aptiko metamfetamino, apie 10 g kanapių (jų dalių) bei kastetą. Kratos metu kaltininkės sutuoktinis pabandė sunaikinti dalį narkotinės medžiagos.

Gavę duomenų, kad kaltininkai nenutraukė nusikalstamos veikos, 2011 m. sausio mėn. įtariamasis (kaltininkės sutuoktinis) sulaikytas antrą kartą, iš karto po to, kai, įtariama, pats pardavė psichotropinę medžiagą – amfetaminą, o iš kito asmens įsigijo apie 5 g kanapių ir jų dalių.

Įtariamojo automobilyje ir asmens kratos metu policijos pareigūnai aptiko dar apie 75 g šios narkotinės medžiagos.

Tą patį vakarą pareigūnai sulaikė ir, įtariama, kaltininkui kanapes ir jų dalis pardavusį asmenį, pas kurį rasta ir paimta apie 1 kg šių kvaišalų.

Iš neteisėtos apyvartos paimtų kanapių ir jų dalių „juodosios rinkos“ vertė viršija 30 tūkst. Lt.

Vienas įtariamasis suimtas, kitiems šiuo metu paskirtos švelnesnės už suėmimą kardomosios priemonės.

Du įtariamieji anksčiau teisti (už transporto priemonės vairavimą neblaiviam, neteisėtą disponavimą namų gamybos alkoholiniais gėrimais, vengimą išlaikyti vaikus, neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, nešaunamaisiais ginklais), trys kaltininkai dirba.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatomas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis dideliais kiekiais turint tikslą jas platinti numatomas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.

Už didelio kanapių kiekio auginimą įstatymas numato viešuosius darbus arba baudą, arba laisvės apribojimą, arba areštą, arba laisvės atėmimą iki 5 metų.

VIDEO: Klaipėdoje prieš teismą stos narkotikų prekeiviai

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min