Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 5d. 08:31

Ties Garliava sustabdę kauniečio vairuojamą vilkiką, muitinės pareigūnai jame aptiko 13 kg narkotikų

„Iveco“ vilkike aptikta 13 kg narkotikų
Lietuvos muitinės nuotr. / „Iveco“ vilkike aptikta 13 kg narkotikų

Keistas maršrutas ir įtartina puspriekabės sienelė – to pakako, kad pirmadienio (liepos 3 d.) rytą ties Garliava sustabdę krovininį vilkiką, muitinės mobiliosios grupės patrulis jį detaliai patikrintų rentgeno kontrolės sistema.

Netrukus paaiškėjo, kad be plastiko granulių „Iveco“ vežė ir kitą krovinį: aptikta slaptavietė su, kaip įtariama, 17 paketų kvaišalų (kanapėmis ir kokainu ar amfetaminu), praneša Lietuvos muitinė.

Pirmadienio rytą kelyje A5 (Kaunas-Marijampolė-Suvalkai) Kauno teritorinės muitinės mobiliųjų grupių patrulis stabdė ir tikrino krovinines transporto priemones. Apie 10 val. 20 min. sustabdę iš Kauno važiuojantį vilkiką „Iveco“ pareigūnai kiek nustebo – plastiko granules iš Belgijos vežęs Lietuvos pilietis A.P. jas turėjo pristatyti į Alytų, tad jo kelionės kryptis buvo keistoka.

Vairuotojas paaiškino, kad į Kauną užsuko, turėdamas išnaudoti vilkikų vairuotojams privalomą poilsio laiką, tačiau tikrindami „Iveco“ puspriekabę pareigūnai atkreipė dėmesį į „tradicinę“ slėptuvių vietą – priekinę sienelę.

Lietuvos muitinės nuotr./„Iveco“ vilkike aptikta 13 kg narkotikų
Lietuvos muitinės nuotr./„Iveco“ vilkike aptikta 13 kg narkotikų

Tad vilkikas buvo palydėtas į Kybartus – papildomam patikrinimui mobilia rentgeno kontrolės sistema. Ten ir paaiškėjo, kad pareigūnai neapsiriko: puspriekabės priekinėje sienelėje išties rasta gerai įrengta slėptuvė. Joje muitininkai aptiko beveik 13 kg (17 įvairaus dydžio paketų) su, kaip įtariama, kvaišalais. Didesnėje dalyje (16 paketų) buvo, manoma, kanapės, tačiau vienas (0,7 kg) pilnas baltų miltelių – įtariama, jog tai gali būti amfetaminas ar kokainas, tačiau galutinis atsakymas bus aiškus tik po ekspertizės.

„Iveco“ vairuotojas, Kauno gyventojas A.P. sulaikytas dviem paroms. Pareigūnų žiniomis jis jau yra turėjęs reikalų su teisėsaugos pareigūnais. Muitinės kriminalinės tarnybos (MKT) Kauno skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl disponavimo labai dideliu kiekiu narkotinių medžiagų. Baudžiamojo kodekso 260 strp. už tai numatyta laisvės atėmimo bausmė nuo dešimties iki penkiolikos metų. Tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Mados infekcija

Eurovizija 2018

Sveikata

„Susitikime lauke“

Parašykite atsiliepimą apie 15min