Dabar populiaru
Publikuota: 2018 vasario 26d. 17:18

Tiesiogiai išgertuves prie „Nissan“ vairo transliavęs buvęs kalinys po gaudynių sulaikytas netoli Kryžkalnio

Girtas vairuotojas
Stop kadras / Girtas vairuotojas ir keleivis

Pirmadienį socialiniame tinkle „Facebook“ buvo galima išvysti neįprastą tiesioginę transliaciją. „Judam, ne kaip lavonai malalietkos, negaliu išgėręs vairuot, tėtis mašiną atims“, – prieš užsiversdamas stipraus alkoholinio gėrimo butelį ištarė „Nissan Almera“ vairuojantis vyras. Ši transliacija netrukus sulaukė policijos dėmesio, o abu vyrai buvo sulaikyti po gaudynių.

Kaip pranešė Tauragės apskrities policija, pirmadienio dieną, apie 15 val. 37 min., pareigūnams Balsių kaime nesustojo stabdomas automobilis „Nissan Almera“, kuris toliau nuvažiavo Laukuvos kryptimi ir pasuko į automagistralę link Kauno.

Vejantis bėgantį vairuotoją į pagalbą pasitelktas Tauragės apskrities policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas, kuriam bėglio taipogi nepavyko sustabdyti ties Kryžkalniu.

Stop kadras/Girtas vairuotojas ir keleivis
Stop kadras/Girtas vairuotojas ir keleivis

Atsižvelgiant į tai pasitelkta ir Šaulių apskrities policijos pagalba – į automagistralę išsiųsti du Raseinių policijos ekipažai, kurie suformavo dirbtinę automobilių spūstį, kurios pagalba automobilis „Nissan almera“ sustabdytas.

„Abu neblaivūs, tad dabar teks išbandyti areštinės gultus“, – savo „Facebook“ paskyroje pranešė Lietuvos policija.

Šie asmenys socialiniame tinklapyje „Facebook“ yra sukūrę paskyrą „Pagauk kampą“, kurioje šiandien talpino video medžiagą, kaip automobilyje, vairuojant, daugiau nei 20 min. vartoja alkoholinius gėrimus.

Nors vyrukų šlovės valanda išmušė pirmadienį, jie iš anksčiau rodėsi televizijoje. Maždaug prieš mėnesį transliuotoje LNK laidoje „Yra kaip yra“ jie dalyvavo diskusijoje tema, kas gyvena geriau, kaliniai ar nusikaltėliai.

Prie vairo sėdintis vyras laidoje buvo pristatytas kaip buvęs kalinys Tadas, jis tik prieš metus išėjo iš įkalinimo įstaigos, prieš tai ten praleidęs 7 m. ir 7 mėn. Šalia sėdėjęs keleivis pristatytas kaip Nerijus, jis gyrėsi kalėjime praleidęs 14 metų.

Nerijus TV laidoje pasakojo, kad jau pirmą dieną pataisos namų valgykloje savo lėkštėje pamatė besiraitančią kirmėlę, todėl noras ten valgyti jam praėjo visam laikui. Turėdamas artimųjų ir šeimos narių laisvėje, jis kas mėnesį gaudavo apie 300 eurų, kad galėtų maitintis, pirkdamas maistą kalėjimo parduotuvėje. Laidos

„Yra kaip yra“ vedėja studijos svečio teiravosi, kad pagaliau išėjęs į laisvę vyras mėgina artimiesiems kažkaip grąžinti tas lėšas, kurias šeima skyrė jo maitinimuisi už grotų.

„Bandau ne tik grąžinti, bandau ir atsidėkoti už visus tuo 14 metų“, – tvirtino buvęs nuteistasis.

Savo ruožtu vairuotojas Tadas TV laidoje viešai piktinosi, kad „mes jau esam Europoj, o pataisos namuose mes dar sėdim rusų laikuose. Jūs namuose valgot iš aliumininių puodų?“

Nerijus savo ruožtu prasitarė, kad būdamas laisvėje, iki patekdamas į kalėjimą, visą laiką galvodavo, kad perlinės kruopos yra žuvų maistas: „Galvojau, kad čia žuvų pašaras. Negalvojau, kad čia valgomas toks dalykas yra.“

„Aš tai realiai valgau viską, išskyrus pomidorus, nes buvau apsinuodijęs“, – savo požiūriu į maistą ir tuo pačiu gyvenimą laidoje dalijosi Tadas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

03:16
01:33
01:16

RESTA 2019

Naviguok į ateitį

Sveikata

Atrask Latviją

Jauskitės gražūs

Parašykite atsiliepimą apie 15min