Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 3d. 20:47

Tiesiogiai išgertuves prie vairo transliavęs buvęs kalinys vėl įkliuvo policijai – dešimtą kartą šiemet

Išgertuves prie vairo tiesiogiai transliavęs kelių erelis vėl įkliuvo policijai
Reidas TV nuotr. / Išgertuves prie vairo tiesiogiai transliavęs kelių erelis vėl įkliuvo policijai

Vasario 26 d. „Facebook“ buvo galima išvysti neįprastą tiesioginę transliaciją. „Judam, ne kaip lavonai malalietkos, negaliu išgėręs vairuot, tėtis mašiną atims“, – prieš užsiversdamas alkoholinio gėrimo butelį ištarė „Nissan“ vairuojantis vyras. Ši transliacija netrukus sulaukė policijos dėmesio, o abu vyrai buvo sulaikyti po gaudynių greitkelyje. Birželio 2 d. vienas iš jų vėl įkliuvo policijai.

Kaip informuoja „Reidas TV“, birželio 2 dieną apie 16.15 valandą kelyje Liepoja–Klaipėda policija vėl pričiupo išgertuvių prie vairo tiesioginės transliacijos „herojų“ Nerijų D., gimusį 1984 metais.

Neįtikėtina, šiais metais vairuojantis be vairuotojo pažymėjimo jis sustabdomas jau dešimtą kartą.

Sustabdytas ir patikrintas šeštadienį Nerijus buvo blaivus, nors, anot „Reidas TV“, tikino, kad dar išvakarėse (penktadienį – aut. past.) buvo drūtai prilupęs. Šįkart alkotesteris parodė tris nulius.

Stop kadras/Girtas vairuotojas ir keleivis
Stop kadras/Girtas vairuotojas ir keleivis

15min primena, kad Nerijus D. su savo draugu Tadu pagarsėjo dėl tiesioginės išgertuvių prie automobilio vairo transliacijos „Facebook“, kuria netrukus susidomėjo policija. Prasidėjo pažeidėjų gaudynės po greitkelį.

Vasario 26 dieną Tauragės apskrities policija informavo, kad apie 15 valandą 37 minučių pareigūnams Balsių kaime nesustojo stabdomas automobilis „Nissan Almera“, kuris toliau nuvažiavo Laukuvos kryptimi ir pasuko į automagistralę link Kauno.

Vejantis bėgantį vairuotoją į pagalbą pasitelktas Tauragės apskrities policijos komisariato Kelių policijos skyriaus ekipažas, kuriam bėglio taipogi nepavyko sustabdyti ties Kryžkalniu.

Vėliau policijos paviešintoje vaizdo medžiagoje matyti, kad greitkelyje bėgliai pavojingai didino greitį. Pareigūnams, siekiant juos pasivyti, vienu metu teko paspausti akceleratorių iki 187 km/val. Maža to, „Nissan“ vairuotojas tyčia blaškėsi po važiuojamąją dalį, trukdydamas policijai aplenkti. „Nissan“ greitis gaudynių metu buvo apie 150-160 km/val.

Atsižvelgiant į tai pasitelkta ir Šiaulių apskrities policijos pagalba – į automagistralę išsiųsti du Raseinių policijos ekipažai, kurie suformavo dirbtinę automobilių spūstį, kurios pagalba automobilis „Nissan Almera“ sustabdytas, o kelių ereliai pagaliau baigė savo skrydį, laimei, nieko nesužaloję.

Šie asmenys socialiniame tinklapyje „Facebook“ yra sukūrę paskyrą „Pagauk kampą“, kurioje tą pačią dieną, vasario 26-ąją, talpino vaizdo medžiagą, kaip automobilyje, vairuojant, daugiau nei 20 minučių vartoja alkoholinius gėrimus.

Nors vyrukų „šlovės valanda“ išmušė vasario 26 dieną, jie ir anksčiau rodėsi televizijoje – sausį transliuotoje LNK laidoje „Yra kaip yra“ dalyvavo diskusijoje tema, kas gyvena geriau, kaliniai ar nusikaltėliai.

Prie vairo tiesioginės transliacijos metu sėdėjęs vyras laidoje buvo pristatytas kaip buvęs kalinys Tadas, jis tik prieš metus išėjo iš įkalinimo įstaigos, prieš tai ten praleidęs 7 metus ir 7 mėnesius. Šalia sėdėjęs keleivis pristatytas kaip Nerijus, jis gyrėsi kalėjime praleidęs 14 metų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Gerumu dalintis gera
Skanumėlis

Video

00:12
00:51
00:48

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie 15min