Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tik šią savaitę suskubta ieškoti, kas galėjo į užsienį išvežti D.Kedį

Drąsius Kedys
M.Patašiaus/ „Lietuvos rytas“ nuotr. / D.Kedys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

TV3 laida „Savaitės komentarai“ pranešė, kad tik šią savaitę pareigūnai suskubo ieškoti, kas dar prieš keturis mėnesius galėjo išvežti į užsienį dviejų žmonių nužudymu įtariamą Drąsių Kedį.

TV3 laidos „Savaitės komentarai“ šaltinių duomenimis, tik šią savaitę, praėjus keturiems mėnesiams po įvykių Kaune, pareigūnai pradėjo intensyviai ieškoti, kas galėjo praėjusių metų spalio 6 dieną padėti pabėgti D.Kedžiui į užsienį, pavyzdžiui, Baltarusiją. Pranešama, kad pareigūnai intensyviai visoje Lietuvoje ieško tą dieną sieną kirtusių žmonių.

Žurnalistų kalbinti pareigūnai buvo nekalbūs ir nenorėjo komentuoti, kodėl tokių veiksmų griebtasi tik dabar.  Kauno apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Kęstutis Betingis pripažino, kad „laikas ne mūsų naudai“. Jis teigė, kad ne viskas iš pradžių buvo aišku.

Generalinis prokuroras Algimantas Valantinas teigė, kad D.Kedžio paieškos yra ne prokuratūros darbas. Tačiau jis siūlė žurnalistams neskubėti vertinti policijos veiksmų neturint visos informacijos.

Kaip žinoma, šią savaitę susitikęs su prezidente Dalia Grybauskaite A.Valantinas pareiškė, jog vadinamoji Kauno pedofilijos byla yra baigta ir keliaus į teismą. Tačiau jau penktadienį buvo pranešta, kad Andrius Ūsas stos prieš teismą tik dėl mažametės tvirkinimo, o įtarimai dėl D.Kedžio dukters seksualinio prievartavimo panaikinti.

Komentarai
Temos Pedofilija
Parašykite atsiliepimą apie 15min