Dabar populiaru
Publikuota: 2013 rugpjūčio 23d. 15:21

Tikrindami automobilius, pareigūnai surado drabužius su suklastotais prekių ženklais ir nustatė penkis KET pažeidėjus

Pareigūnų radiniai
Kauno apskrities VPK nuotr. / Pareigūnų radiniai

Specialios priemonės metu nustatyti ne tik KET pažeidėjai, bet aptikta ir vardinių prekių ženklų klastočių.

Siekiant išsiaiškinti ir užkardyti nusikalstamas veikas ir kitus teisės pažeidimus, sustiprinti viešosios tvarkos užtikrinimą bei eismo saugumą Kauno apskrityje, ketvirtadienį nuo 20 val. iki 2 val. pareigūnai vykdė policines priemones Domeikavoje, Vandžiogaloje, Kaišiadoryse bei Kauno Šilainių ir Vilijampolės rajonuose.

Apie 23.57 val. Kaišiadorių rajone, Žiežmarių miestelyje, tikrinant garažų masyvus, Žaliosios gatvėje esančiame garaže, rastos 6 plastikinės talpos su, kaip įtariama, nelegaliu dyzelinu.

Kauno apskrities VPK praneša, kad policinės priemonės metu buvo nustatyti trys atvejai dėl transporto priemonės vairavimo neapsidraudus transporto priemonių savininkų ir valdytojų civilinės atsakomybės privalomuoju draudimu.

Du pažeidimai dėl kelio ženklų reikalavimų nesilaikymo, žmonių vežimo ir Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Vienas pažeidimas dėl pėsčiųjų ir kitų kelių eismo dalyvių padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimo. Du naudojimosi saugos diržais, taip pat motociklininko šalmais tvarkos pažeidimai.

Be to, buvo patikrinti 72 įtarimą sukėlę asmenys bei 238 transporto priemonės. Draudžiamų daiktų rasta nebuvo.

Apie 21.50 val. Kauno rajone, Domeikavoje, pareigūnai sustabdė automobilį „Ford Focus“, kurį vairavo D.K. (gim. 1984 m.), kartu su juo važiavo Š.K. (gim. 1978 m.). Patikrinus automobilį, bagažinėje ir salone rasta supakuotų drabužių. Minėti asmenys, kaip įtariama, vežė įvairių daiktų klastotes.

Automobilyje rastos ir paimtos 28 plastikinės pakuotės su įvairių modelių, naujomis, įvairiais prekių ženklais paženklintomis moteriškomis rankinėmis, 50 plastikinių pakuočių su įvairių modelių, naujomis, įvairiais prekės ženklais paženklintomis kelnėmis 20 plastikinių pakuočių su įvairių modelių, naujais įvairiais prekės ženklais paženklintais sportiniais kostiumais, 6 plastikinės pakuotės su įvairių modelių, naujais, įvairiais prekės ženklais paženklintais marškinėliais, 3 plastikinės pakuotės su įvairių modelių, naujais, įvairiais prekės ženklais paženklintais švarkais.

Bus skirta anksčiau paminėtų daiktų ekspertizė. Pasitvirtinus, kad tai vardinių prekių ženklų klastotės, priklausomai nuo daiktų vertės rinkoje, grės administracinė arba baudžiamoji atsakomybė dėl pramoninės nuosavybės teisių pažeidimo arba svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimo.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min