2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Tiltagaliuose gauja chuliganų vyriškius talžė beisbolo lazdomis, strypais ir kirviais

Naujųjų metų rytą Tiltagalių kaime prie parduotuvės ir aštuoniolikmečio namuose siautėjo grupelė ginkluotų jaunuolių, po kurių smūgių lazdomis ir kirviais medikų pagalbos prireikė ne vienam žmogui.
Kauno rajone nukrito orlaivis
Asociatyvi iliustracija / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Kaip praneša policija, sekmadienį, apie 9 val. 30 min., Panevėžio rajone, Tiltagalių kaime, prie parduotuvės, įvyko muštynės.

Pirminiais duomenimis, grupė jaunuolių, panaudodami kirvius ir beisbolo lazdas, sumušė neblaivius du 32 ir 19 metų vyriškius. Pastarieji dėl muštinių bei kirstinių žaizdų rankose ir kojose, suteikus medikų pagalbą ligoninėje, išleisti gydytis ambulatoriškai.

Po keleto valandų, apie 12 val. 30 min., tame pačiame Tiltagalių kaime, grupė jaunuolių įsibrovė į aštuoniolikmečio gyvenamąjį namą.

Panaudodami kirvius bei metalinius strypus, sumušė namo šeimininką (dėl kaukolės lūžimo paguldytas į ligoninę), aštuoniolikmetį (dėl kojos lūžimo, galvos sumušimo paguldytas į ligoninę) bei kitą jaunuolį, kuris dėl rankos delnakaulio lūžimo, muštinės žaizdos galvoje, suteikus medikų pagalbą ligoninėje, išleistas gydytis ambulatoriškai.

Tuo tarpu policijos pareigūnai ieško išpuolius surengusių vaikinų, pradėti du ikiteisminiai tyrimai, kurie gali būti susiję. Jų metu turėtų paaiškėti tikslios incidentų aplinkybės.

Kaip BNS pirmadienį sakė Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Rasa Černauskaitė, įtariamieji kol kas nėra nustatyti. Paieškas apsunkina tai, kad įvykiuose nukentėję žmonės nurodo pretenzijų užpuolikams neturintys.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min