Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tiriami įtarimai, susiję su karšto vandens skaitiklių viešuoju pirkimu Panevėžyje

„Panevėžio energija“
Vlado Bukėno/ BFL nuotr. / „Panevėžio energija“
Šaltinis: 15min
0
A A

Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai kartu su Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnais tikrina įtarimus dėl viešojo pirkimo konkurso, susijusio su karšto vandens skaitiklių patikra ir keitimu.

Panevėžio miesto savivaldybės įmonėje AB „Panevėžio energija“ vykdyto viešojo pirkimo konkurso vertė – apie pusantro milijono litų. Pareigūnai, atlikę kratas kai kuriose įmonėse, susijusiose su karšto vandens skaitiklių priežiūra, rado ikiteisminiam tyrimui svarbių įrodymų. Buvo sulaikytas vienas asmuo, kuriam paskirta kardomoji priemonė – užstatas.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnyba siekiant turtinės naudos atlieka Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnai, tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Kaip jau buvo pranešta, Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai kartu su Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnais tikrina įtarimus dėl viešųjų pirkimų miesto savivaldybės įmonėje AB „Panevėžio energija“.

Įtariama, kad šioje akcinėje bendrovėje vykdant viešuosius pirkimus, susijusius su šilumos energijos gamyba, galėjo būti piktnaudžiaujama tarnybine padėtimi ir neteisėtais veiksmais sudaromos išskirtinės sąlygos vienai įmonei laimėti pirkimų konkursus.  

Tarp įtariamųjų – AB „Panevėžio energija“ vadovai ir viešųjų pirkimų konkursą laimėjusios įmonės atsakingi asmenys, kai kuriems jų paskirtos kardomosios priemonės nepakeistos.

Prokurorų prašymu, kol atliekamas ikiteisminis tyrimas, teismas yra leidęs AB „Panevėžio energija“ generalinį direktorių V.Š. nušalinti nuo pareigų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min