Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 16d. 10:46

Tiriant nužudymo bylą Biržų gyventojas suimtas ligoninėje

Antrankiai
Photos.com / Antrankiai

Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorės Jelenos Sabaliauskienės pareiškimą paskirti kardomąją priemonę – suėmimą dar vienam įtariamajam tiriant pradingusio biržiečio nužudymą šeštadienį teisėjai kartu su kitais dalyviais teko nagrinėti išvažiuojamajame posėdyje.

Kaip rašoma Panevėžio apygardos prokuratūros pranešime, prokurorė Jelena Sabaliauskienė penktadienį prašė miesto apylinkės teismo paskirti kardomąją priemonę – suėmimą trims asmenims, kurie buvo sulaikyti tiriant be žinios pradingusio biržiečio nužudymą. Du įtariamieji buvo suimti tą pačią dieną, dar vienas bendrininkų grupės įtariamųjų buvo suimtas šeštadienį.

Dėl iškilusios įtariamojo sveikatos problemos teisme pradėtą posėdį teko pratęsti ligoninėje – gydytojai patvirtino, kad šeštadienį su įtariamuoju jau galima atlikti ikiteisminio tyrimo veiksmus.

Visi teismo posėdžio dalyviai – teisėja, prokurorė, gynėja ir sekretorė buvo nuvykę į ligoninę, nes prokurorė pranešė, kad yra duomenų, kurie suteikia pagrindą prašyti paskirti kardomąją priemonę – suėmimą ir trečiajam asmeniui, įtariamam nusikalstamos veikos padarymu.

Prieš mėnesį dingusio Biržų rajono Dirvonakių kaimo 46 metų gyventojo kūną su smurto žymėmis Biržų rajono policijos komisariato pareigūnai rado balandžio 11 d. vieno įtariamųjų – Daudžgirių kaimo sodybos ūkiniame pastate paslėptą po šienu.

Įtariama, kad nužudytasis galėjo tapti išgertuvių, kuriose dalyvavo ir trys įtariamieji – E.K., R.J. G.N., metu kilusio konflikto auka.

Ikiteisminį tyrimą organizuojanti ir jam vadovaujanti Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorė Jelena Sabaliauskienė teigia, kad balandžio 11 d., radus smurto auką, pradėtas ikiteisminis tyrimas bendromis pareigūnų pastangomis buvo atliekamas labai intensyviai, smurtinio nusikaltimo tyrimas padėjo gauti duomenų, kurie davė pagrindą nustatyti ir suimti nužudymu įtariamus asmenis.

Ikiteisminį tyrimą dėl nužudymo kartu su biržiečiais kolegomis atlieka Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Smurtinių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, tyrimą organizuoja, kontroliuoja ir jam vadovauja Panevėžio apygardos prokuratūros Labai sunkių nusikaltimų ikiteisminio tyrimo organizavimo skyriaus prokurorai.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min