Dabar populiaru
Publikuota: 2011 spalio 7d. 15:52

„Toksika“ reikalaus atsakymų dėl incidento iš rangovo

UAB „Toksika“ aiškinsis incidento statomojoje pavojingų atliekų deginimo gamykloje aplinkybes ir reikalaus atsakymo iš gamyklą statančio rangovo UAB „Senovė“ ir Italijos bendrovės „Hafner Srl“.

15min.lt jau rašė, kad penktadienį  po pietų  statomos  gamyklos vienoje iš šachtų užsidegė ten sandėliuojamos atliekos. Gaisro židinys buvo lokalizuotas ir užgesintas greičiau nei per valandą. Įvykio vietoje dirbo Regioninio aplinkos apsaugos departamento atstovai.

UAB „Toksika“ naujos gamyklos dar nėra priėmusi – statinio pripažinimo tinkamu naudoti aktas, kurį tvirtina Valstybinė komisija, nėra pasirašytas. 

„Už visa tai, kas vyksta statomos gamyklos teritorijoje, yra atsakingas rangovas. Tačiau sieksime, kad visos šio incidento aplinkybės būtų išnagrinėtos, o jo poveikis aplinkai būtų kruopščiai ištirtas. Reikalausime iš rangovo užtikrinti, kad panašūs incidentai nepasikartotų. Pirminiais duomenimis, poveikis aplinkai yra nežymus. Tačiau galutinį atsakymą turės pateikti aplinkos apsaugos specialistai“, – sakė UAB „Toksika“ l.e.p. generalinis direktorius Žilvinas Čenkus.

Incidentas statomoje gamykloje atliekamiems bandymams įtakos neturėjo. Pavojingų atliekų deginimo bandymai atliekami atsakant ir vadovaujant rangovui.
Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) organizuotą konkursą statyti pavojingų atliekų deginimo įrenginį bedrovės „Toksika“ padalinyje Šiauliuose jungtinės veiklos pagrindu laimėjo UAB „Senovė“ ir Italijos bendrovė „Hafner Srl“. Sutartis tarp šalių buvo pasirašyta 2008 m. kovo 31 d.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min