Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 18d. 19:54

Tragedija Šilutėje: rasta nuo šautinių žaizdų mirusi šeima (nuotraukos, papildyta 22.20 val.)

Verslininko namas, kuriame įvyko tragedija
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Verslininko namas, kuriame įvyko tragedija

Šilutės policija antradienio vakarą gavo pranešimą apie didelę tragediją vietos verslininko šeimoje. Pirminiais duomenimis, šeimos namuose rasti trys negyvi žmonės.

15min.lt šaltinių teigimu, antradienio pavakarę vienas Šilutės verslininkas nušovė savo žmoną, nepilnametę dukrą ir nusišovė pats.

Šilutės policijos budėtojai teikti bet kokią informaciją apie įvykį atsisakė.

Tuo tarpu Šilutės policijos vadovas Stasys Mickevičius 15min.lt žurnalistui patvirtino pirminę informaciją, kad Šilutėje nušauti trys žmonės. Tačiau jis teigė, kad kol kas nieko komentuoti negali.

„Esu įvykio vietoje. Kol kas komentarų nebus“, –  sakė S.Mickevičius.

Paklaustas, ar tikrai Šilutėje rasti trys negyvi žmonės, S.Mickevičius trumpai tarė: „Taip.“

Papildyta 20.08 val.: 15min.lt žiniomis, nušauti žmonės Ramybės gatvėje esančiame name aptikti apie 18.30 val. Negyvą šeimą rado jos pasigedę artimieji.

Artimiesiems atvykus prie šeimos namo, jis buvo užrakintas iš vidaus. Liudininkai tvirtino, kad name visą naktį degė šviesa.

Užėję į namą žmonės aptiko vietos verslininko (gim. 1969 m.), jo žmonos (gim. 1969 m.) ir dukters (gim. 1992 m.) kūnus.

Visų galvose rasta šautinių žaizdų.

Verslininkas vertėsi automobilių prekyba, jo vardu buvo registruoti du šaunamieji ginklai.

Kas iš tiesų įvyko verslininko namuose, aiškinasi ne tik Šilutės policija, bet ir Klaipėdos apskrities pareigūnai. Iš Klaipėdos į Šilutę išvyko apskrities policijos mobilioji laboratorija. Pareigūnai ieško ginklo, iš kurio buvo nušauti trys žmonės.

Papildyta 21.56  val.: Apie 21.50 val. įvykio vietoje dar dirbo policijos ekspertai ir tyrėjai. Namo, kuriame įvyko tragedija, kieme stovintys šeimos artimieji 15min.lt žurnalistei sakė, kad kol kas nesuvokia to, kas įvyko.

Nedaug apie tragediją gali pasakyti ir šeimos kaimynai. „Žmona prekiavo drabužiais. Buvo labai ramūs žmonės. Žmona buvo labai linkusi bendrauti, o vyras uždaresnis. Atrodė tvarkinga šeima. Niekas net negirdėjo jokių šūvių", – įvykio vietoje 15min.lt žurnalistei sakė vienas kaimynas.

Papildyta 22.20 val.: Pasak kaimynų, verslininkas su žmona ir dukra, kurią labai mylėjo, į namą Ramybės gatvėje atsikraustė prieš ketverius metus. „Jie buvo uždari ir ramūs žmonės. Mes mažai bendraudavome“, – sakė netoliese gyvenanti moteris.

Policija įvykio vis dar nekomentuoja. Pareigūnai teigia, kad įvykio tyrimas tik pradėtas. Pasak policijos,  kol kas neaišku net ir tai, kada tiksliai įvyko tragedija. Tačiau įtariama, kad visi trys žmonės mirė nušauti iš verslininkui savigynai išduoto pistoleto „Beretta“. Ginklą policija rado greta vyriškio kūno.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min