Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tragedija Ukmergės rajone: vyriškis, kaip įtariama, nušovė moterį ir nusišovė pats

Įvykio vietoje
vilkmerge.lt nuotr. / Įvykio vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukmergės rajono pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą ir aiškinasi aplinkybes tragedijos, per kurią žuvo du žmonės.

Pranešimą apie nelaimę Žeimių kaime Ukmergės r. pareigūnai gavo maždaug 17.35 val. Atvykę nurodytu adresu policijos pareigūnai aptiko du kūnus su šautinėmis žaizdomis. Jau nustatyta, kad tai yra E.G. (gim. 1967 m.) ir D.B. (gimusi 1982 m.).

Pagal vieną iš pagrindinių tyrimo versijų, vyriškis galėjo nušauti moterį, o vėliau nusišovė pats.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Papildyta: Ukmergės krašto naujienų portalas vilkmerge.lt praneša, kad, kaip įtariama, vyras su moterimi tapo meilės trikampio aukomis. Pirminiais duomenimis, 44 metų vyriškis nušovė 29 metų moterį ir po to nusižudė pats. Nelaimę pastebėjo kaimynai po to, kai nužudytos moters devynmetis sūnus niekaip negalėjo patekti į namus.

Apie 17.35 val. pareigūnai gavo informaciją, jog Žeimių kaime, Vytinės gatvės daugiabučio namo bute yra sužeista moteris. Sužalotąją greitosios pagalbos medikai dar spėjo nuvežti į ligoninę, tačiau netrukus ji mirė.

Kriminalistams pradėjus dirbti nusikaltimo vietoje, paaiškėjo, kad už 100 m esančiame kitame daugiabutyje rastas dar ir negyvas vyras. Pareigūnai įvykio detalių neatskleidžia. Jie neneigia, jog greičiausiai vyras nužudė moterį, o vėliau savo noru iš gyvenimo išėjo ir pats. Tačiau kol kas pareigūnai neatmeta ir kitų nusikaltimo versijų.

Vilkmerge.lt kalbinti nužudytosios kaimynai neneigė, kad moteris galėjo tapti meilės trikampio auka. Pamatę prie buto langų nužudytos moters devynmetį vaiką, prašantį mamos įleisti jį į namus, kaimynai dar nieko blogo neįtarė. Tačiau mažamečiui vis nerimstant, šalia gyvenantys vyrai nutarė į pirmame aukšte esantį butą įlipti pro pravirą langą. Jie buvo šokiruoti to vaizdo, kurį išvydo bute. Tačiau tai dar nebuvo pabaiga.

Netrukus į šalia esantį daugiabutį grįžusi moteris namuose, kraujo klane rado gulintį negyvą sūnaus kūną.

Įvykio vietoje dirbę pareigūnai vilkmerge.lt patvirtino, kad pagrindinė versija, jog vyriškis nužudė moterį, o grįžęs į namus pasitraukė iš gyvenimo pats. Dėl tragedijos Žeimių kaime pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal baudžiamojo kodekso 129 straipsnio pirmą dalį (nužudymas).

Papildyta: Vilniaus apskrities VPK antradienio rytą informavo, jog Ukmergės rajono policijos komisariato kriminalistai išsiaiškino, kad D.B. ir E.G. bendravo jau keletą mėnesių. Pirminiais duomenimis, nelaimės dieną D.B. namuose jiedu gėrė alų.

Vėliau E.G. buvo sugrįžęs į namus, pasiėmė savadarbį šautuvą ir vėl atėjęs pas D.B. ją nušovė. Tuomet vėl sugrįžo namo ir savo kambaryje nusišovė pats.

Nelaimės akimirką namuose buvo E.G. motina, kuri, pamačiusi kas įvyko, nuskubėjo pas kaimyną.

D.B. kartu su mažamečiu sūnumi Žeimių kaime apsigyveno tik šių metų pradžioje. Moteris piktnaudžiavo alkoholiu ir gyveno asocialiai. Gyventojų pastebėjimu, daugiausia ji bendraudavo su E.G. ir dar vienu vyriškiu.

Tragiško įvykio metu vaiko namuose nebuvo. Vėliau pareigūnai pasirūpino, kad mažametis būtų apgyvendintas Vaikų globos namuose. 

Į policijos akiratį nei D.B., nei E.G. lig šiol nebuvo patekę.

Vilniaus apskrities VPK Ukmergės rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal LR Baudžiamojo kodekso 129 str. 1 d. Šiais metais Ukmergės rajone tai yra penktas ikiteisminis tyrimas, kuris pradedamas dėl nužudymo.

VIDEO: Vilkmerge.lt: Kraupi tragedija Žeimių kaime

Psichologinės pagalbos telefonai

Psichologinės pagalbos tarnyba

Telefono numeris

Darbo laikas

Vaikų linija www.vaikulinija.lt

8 800 11111

Kasdien 11.00-21.00

Jaunimo linija www.jaunimolinija.lt

8 800 28888

I-V 16.00-7.00 VI-VII visą parą

Vilties linija, psichologinė pagalba suaugusiems www.kpsc.lt

8 800 60700

Visą parą

Pagalbos moterims linija

8 800 66366

I-V 10.00-21.00

Linija Doverija (pagalba teikiama rusų kalba)

8 800 77277

I-V 16.00-20.00

Dingusių žmonių šeimų paramos centras

8 800 26161 8 5 2773135

I-V 8.00-16.00 Visą parą

Panevėžio paguodos telefonas

8 45 500965

I-V 20.00-8.00

Vilniaus moterų namų krizių centras

8 800 22008

I-V 9.00-17.00

Vaiko raidos centras

8 5 275 75 64

Visą parą

Pokalbiai 8-800 linija yra nemokami!

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min