Dabar populiaru
Publikuota: 2011 rugpjūčio 13d. 22:00 , atnaujinta: 2011 rugpjūčio 14d. 12:08

Tragiška avarija Šalčininkų rajone: susidūrė traktorius ir 3 automobiliai, žuvo trys žmonės

Avarijos vietoje
Įvykio liudininko Raimondo P. nuotr. / Avarijos vietoje

Trys žmonės žuvo ir dvi merginos buvo sužalotos šeštadienio vakarą Šalčininkų rajone susidūrus traktoriui ir trims lengviesiems automobiliams.

Nelaimė apie 19.30 val. įvyko kelyje Vilnius–Lyda, netoli Zavišonių kaimo. Pirminiais duomenimis, iš šalutinio kelio išvažiavęs traktorius susidūrė su automobiliais „Fiat“, „VW Passat“ ir „Audi“.

Per avariją žuvo du automobiliu „Fiat“ važiavę žmonės. Dar trys tuo pačiu automobiliu važiavę žmonės nuvežti į ligoninę.

Policija vis dar aiškinasi žuvusiųjų ir sužeistųjų tapatybes bei amžių. Pareigūnai taip pat tikslina avarijos aplinkybes.

Dėl įvykio Šalčininkų policija pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Papildyta: Praėjus kelioms valandoms po avarijos ligoninėje mirė dar vienas automobilio keleivis. Nelaimės aukų skaičius išaugo iki trijų.

Kas kaltas dėl įvykusios nelaimės, kol kas nežinoma. Pagal pirminę versiją, iš šalutinio kelio į pagrindinį išsukęs traktorius jau važiavo keliu Vilnius–Lyda, kai į jo tempiamos puspriekabės galą rėžėsi dideliu greičiu lėkęs krovininis automobilis „Fiat".

Automobiliu „Fiat" važiavo šeši žmonės. Vairuotojas ir dvi merginos sėdėjo priekyje, krovinių skyriuje sėdėjo trys vaikinai.

Automobiliui „Fiat“ atsitrenkus į priekabą, jis apsisuko ir išskriejo į priešingos krypties eismo juostą. Į jo galą (ten, kur sėdėjo trys vaikinai) iš karto trenkėsi priešais važiavęs automobilis „VW Passat“. Nuo smūgio automobilis „Fiat“ vėl skriejo į šalį ir užvirto ant važiuojančio automobilio „Audi“.

Per incidentą žuvo „Fiat“ gale sėdėję du vaikinai (gim. 1981 m. ir 1989 m.). Dar vienas vaikinas (gim. 1980 m.) vėliau mirė ligoninėje.

Per avariją nukentėjo ir abi priekyje sėdėjusios merginos (gim. 1991 m. ir 1992 m.). „Fiat“ vairuotojas (gim. 1986 m.) nenukentėjo. Pirminiais duomenimis, jis buvo blaivus.

Papildyta: Sekmadienį pranešimą apie šią avariją išplatino ir Policijos departamentas. Pasak pranešimo, šeštadienį apie 19.30 val. Šalčininkų r., kelio Vilnius-Lyda 34 km, ties Jaglimainių kaimu, į išvažiavusio iš šalutinio į pagrindinį kelią traktoriaus „MTZ82", vairuojamo A.T. (gim. 1972 m.), priekabos galinę dalį atsitrenkė ta pačia kryptimi dideliu greičiu važiavęs automobilis „Fiat Doblo", vairuojamas J.P. (gim. 1986 m.).

Nuo smūgio lengvasis automobilis apsisuko ir į jo galinę dalį atsitrenkė priešpriešiais atvažiuojantis automobilis „VW Passat", vairuojamas A.R. (gim. 1992 m.). Automobilis „Fiat" apvirto ir atsitrenkė į priešpriešiais atvažiuojantį automobilį „Audi 80", vairuojamą V.D. (gim. 1986 m.).

Eismo įvykio metu žuvo automobiliu „Fiat" važiavęs A.M. (gimęs 1981 m.), vežamas į ligoninę mirė A.M. (gimęs 1989 m.), o ligoninės reanimacijos skyriuje mirė A.V. (gimęs 1980 m.).

Taip pat sužalotos automobiliu „Fiat" važiavusios I.K. (gimusi 1991 m.) ir O.M. (gimusi 1992 m.), kurios dėl įvairių kūno sužalojimų paguldytos į ligoninę.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min