2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Tragiško gaisro Žirmūnuose užkulisiai: aukos kaimynas – ugniagesys, jo kolegos atlėkė per 4 minutes

Rugpjūčio 25-osios vakare Vilniuje gaisre žuvo moteris. Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento trečiadienį paviešintame pranešime atskleidžiami šio tragiško įvykio daugiabučio 8-ajame aukšte užkulisiai.

Pranešimas apie gaisrą Minties gatvėje buvo gautas 20.55 val. Kad iš buto aštuntajame aukšte veržiasi dūmai, pirmoji pastebėjo viršuje gyvenanti kaimynė. Ji pradėjo šaukti, jog name kilo gaisras.

Sutapimas, tačiau toje pačioje laiptinėje ir aukšte gyvena ir Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Pajėgų valdymo skyriaus vyresnysis specialistas Vytautas Nenartavičius, vadovavęs daugybės gaisrų Vilniuje gesinimui. Jis paragino 8 ir 9 aukštų gyventojus skubiai evakuotis iš pastato. Po 4 minučių atvykus ugniagesiams, gyventojai jau buvo lauke.

Bute, kuriame kilo gaisras, buvo šarvo durys, tad greitai patekti į jį buvo neįmanoma.

„Bute, kuriame kilo gaisras, buvo šarvo durys, tad patekti į jį buvo neįmanoma, – sakė V.Nenartavičius. – Atvykę ugniagesiai jas išpjovė, taip pat prie namo buvo pastatytos autokopėčios. Į degantį butą jie pateko ir pro duris, ir pro langą.“

Įvykio liudininko nuotr./Įvykio vietoje
Įvykio liudininko nuotr./Įvykio vietoje

Buto koridoriuje buvo rasta moteris, kurią ugniagesiai išnešė į lauką ir perdavė medikams, tačiau pastarieji konstatavo moters mirtį.

Gaisras kilo virtuvėje. Jo metu išdegė virtuvė, aprūko koridorius ir kambarys. Gaisrą gesino 18 Vilniaus PGV 6-osios ir 3-iosios komandų ugniagesių, atvykusių su 3 gaisrinėmis autocisternomis ir automobilinėmis kopėčiomis. Ugniagesiai baigė darbą prieš vidurnaktį.

Nuo ko kilo gaisras, aiškinamasi.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min