Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota: 2016 lapkričio 14d. 13:18

Traktorių iš girto ūkininko atėmusiems policininkams teko ir patiems jį vairuoti

Sulaikytas traktorius
Kadras iš LKPT filmuotos medžiagos / Sulaikytas traktorius

Klysta manantieji, kad pareigūnai reidų metu stabdo tik lengvuosius automobilius – keliuose bet kokį transportą vairuojantys pažeidėjai neturi šansų išvengti atsakomybės.

Tuo įsitikino ir 53 m. Varėnos rajono gyventojas, kuris lapkričio 12 d., šeštadienio, vakare buvo sustabdytas Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnų reido Varėnos rajone metu. Kibyšių kaime sustabdyto traktoriaus „Belarus 820“ vairuotojas buvo akivaizdžiai neblaivus – tai liudijo ir nuo vyro sklindantis alkoholio tvaikas, ir sutrikusi vairuotojo koordinacija, ir vienareikšmiškai „apsvaigusi“ kalba ir elgesys.

Patikrinus pusamžio vairuotojo blaivumą, pareigūnai nustatė vidutinį, 2,15 promilės girtumą, visai nedaug pritrūko, kad rezultatas būtų vertinamas kaip sunkus girtumo laipsnis.

Neblaivus, be dokumentų, kaimo keliais važinėjęs ūkininkas neginčijo, kad savaitgalį vartojo svaigalus, ir nuoširdžiai apgailestavo, kad pateko į nemalonią situaciją.

Surašius pažeidimo protokolą, pareigūnai nušalino 53 m. vyrą nuo traktoriaus vairavimo. Klausimas, ką daryti su sustabdytu traktoriumi, buvo išspręstas paprastai – kelių policijos pareigūnams tarnybos metu tenka vairuoti įvairiausią transportą – ne tik traktorius.

Pusamžis ūkininkas, sužinojęs, kad pareigūnai traktorių gali vairuoti, labai prašė nepalikti „geležinio arklio“ laukuose, tad, savininkui sutikus, traktorius buvo saugiai nuvairuotas į kaimo gyventojo kiemą. Neblaivaus ūkininko bylą nagrinės teismas, vyrui gresia ilgiems metams netekti teisės vairuoti.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

02:57
01:09:06
03:05

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min