Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2015 vasario 12d. 20:00

Trakų kibininėje sukčiai atsigėrė už dyką ir dar įtikino barmenę, kad ši skolinga 49 eurus

Sluoksniuotos tešlos kibinai su aviena ir daržovėmis
Mariaus Žičiaus nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: siekdami užpinklinti barmenę, sukčiai užsisakė vos vieną kibiną, tačiau ir jo atsisakė.
Sukčiai bando vis naujus apgaulės metodus. Galima tuo stebėtis, tačiau veiksmingi yra net ir primityviausi aferistų triukai.

Policijai išaiškinant vis suktesnių ir gudresnių sukčiavimo atvejų, nesnaudžia ir nenaudėliai, mėginantys pasipelnyti, išgalvodami vis naujus apgaulės būdus. Labai didelio proto ar fantazijos jiems, kaip rodo patirtis, nereikia.

Šių metų vasario 2 dieną du vyriškiai, į Trakus atvykę raudonu „Mazda“ automobiliu, užėjo į vieną iš mieste esančių viešojo maitinimo įstaigų. Priėję prie baro vyrai užkalbino ten dirbusią barmenę. Vienas iš jų, išsitraukęs iš piniginės 50 eurų kupiūrą, barmenės paklausė, ar ši turės grąžos ir užsisakė gaiviųjų gėrimų bei vieną kibiną. Vėliau užsakyto kibino atsisakė. Vyriškiai apsimetė, jog atsiskaitė už gaiviuosius gėrimus padavę 50 eurų kupiūrą, tačiau iš tiesų pinigų barmenei nepadavę iš jos pareikalavo grąžos. Viešojo maitinimo įstaigos darbuotoja sukčiams atidavė 49 eurų grąžą. Tokiu būdu vyrai įvykdė sukčiavimą ir išviliojo 49 eurus.  

Vilniaus apskrities VPK Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai įspėja gyventojus būti atidesniais ir, įsidėmėjus šį sukčiavimo atvejį, nepapulti į tokius ar panašius apgavikų spąstus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

01:31
01:42
45:27

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min