Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakų miesto turgavietėje žuvies pardavėja prekiavo kontrabandinėmis cigaretėmis

Kontrabandinės cigaretės
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Kontrabandinės cigaretės
Šaltinis: 15min
0
A A

Policininkai prevencinės priemonės metu tikrino Trakų miesto turgavietę. Per apsilankymą pareigūnai nustatė moterį, kuri klientams pardavė kontrabandinių cigarečių. Jai gresia bauda.

Trakų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio pareigūnai, vykdydami prevencinę priemonę „Akcizas“,, jan trečiadienį  Trakų miesto turgavietėje organizavo  patikrinimą.

Pareigūnai nustatė, kad pardavėja, prekiaujanti šaldyta žuvimi, pardavė vyriškiui 10 pakelių kontrabandinių cigarečių  „Saint George“ su Rusijos federacijos nustatyto pavyzdžio banderolėmis. Vilniaus apskrities VPK praneša, kad kitas vyriškis pas tą pačią prekiautoją įsigijo 10 pakelių kontrabandinių cigarečių „Fest“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis.

Trakuose gyvenanti ir prekiaujanti pagal verslo liudijimą prekiautoja Janina Nedvecka jau ne kartą buvo bausta už prekybą kontrabandinėmis cigaretėmis, todėl jai pradėta administracinės bylos teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ar realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką.

Medžiaga bus išsiųsta į Trakų rajono apylinkės teismą nagrinėjimui. Pažeidėjai gresia bauda nuo 1 tūkst. iki 10 tūkst. litų su prekių konfiskavimu. 

Policija primena, kad akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis, kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra iki dviejų minimalių gyvenimo lygių (MGL), – užtraukia baudą nuo 100 litų iki 300 litų su šių prekių konfiskavimu.

Kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra nuo dviejų iki dešimties minimalių gyvenimo lygių (MGL), – tai užtraukia baudą nuo 1 tūkst. iki 5 tūkst. litų su šių prekių konfiskavimu.

Kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė yra nuo dešimties iki penkiasdešimties minimalių gyvenimo lygių (MGL), – tai užtraukia baudą nuo 5 tūkst. iki 10  tūkst. litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija penkiasdešimt minimalių gyvenimo lygių (MGL), – tai užtraukia baudą nuo 10 tūkst. iki 20 tūkst. litų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min