Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakų rajone dėl ant kelio iššokusios stirnos mikroautobusas įskriejo į Merkį (papildyta 22.55 val.)

Įvykio vietoje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Mikrautobusas Merkyje
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienio vakarą dėl ant kelio iššokusios stirnos Trakų rajone nuo kelio nuvažiavo ir Merkio upėje atsidūrė mikroautobusas. Žmonės per incidentą nenukentėjo, tačiau autobusiuko vairuotojo iškelti į krantą skubėjo ugniagesiai gelbėtojai.

Kaip portalas 15min.lt sužinojo Trakų rajono policijos komisariate, incidentas apie 21 val. įvyko kelyje Vilnius–Gardinas, ties Trakų ir Varėnos rajonų riba. Mikroautobusas važiavo be keleivių, jame buvo tik vairuotojas.

„Vairuotojas po avarijos sakė, kad autobuso nesuvaldė, nes ant kelio staiga iššoko stirna“, – 15min.lt žurnalistui sakė Trakų policijos budėtojas.

Nuvažiavęs nuo kelio autobusiukas įskriejo Merkio upę, srovė jį dar šiek tiek panešė. Galiausiai automobilis sustojo po tiltu, kurį turėjo pervažiuoti.

Mikroautobuso vairuotojas išsiropštė iš kabinos ir, išsikvietęs pagalbą, atvykstančių ugniagesių gelbėtojų laukė ant savo transporto priemonės stogo.

Papildyta 22.09 val.: Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Situacijų koordinavimo skyriuje 15min.lt žurnalistą informavo, kad į upę įskriejo krovininis mikroautobusas Mercedes-Benz Sprinter.

„Jis paniro apie pusantro metro. Toje vietoje transporto priemonė ratais atsirėmė į dugną ir sustojo. Mūsų gelbėtojai vairuotoją nukėlė“, – 15min.lt žurnalistui sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovai.

Papildyta 22.55 val.: „Svarbiausią darbą padarėme. Žmogų išgelbėjome. Jis krantą pasiekė saugiai. Ką daryti toliau, turi nuspręsti viršininkai“, – Trakų ugniagesių gelbėtojų žodžius iš įvykio vietos perduoda 15min.lt žurnalistas Saulius Chadasevičius.

Mikroautobuso vairuotoją gelbėtojai į krantą perkėlė iš kopėčių padarę tiltelį tarp Merkyje sustojusios transporto priemonės ir upės šlaito. Į pagalbą Trakų gelbėtojams iš Vilniaus išvyko ugniagesių narai. Jie turėtų pririšti lyną prie mikroautobuso ir transporto priemonę bus bandoma ištempti iš po tilto.

Baiminamasi, kad iš mikroautobuso į Merkį nepasklistų degalai ir tepalai. Todėl automobilį reikia kuo greičiau ištraukti iš vandens. Ar ugniagesiai tai galės padaryti dar naktį, ar prireiks krano, kuris automobilį pakeltų, kol kas nežinoma.

Merkys yra viena švariausių Lietuvos upių. Čia gausu saugomų žuvų: upėtakių, kiršlių. Tad upėje iš automobilio pasklidę naftos produktai padarytų nemažai žalos.

Ugniagesiai jau išsiaiškino, kad mikroautobusas yra tuščias, jo masė, sprendžiant iš vairuotojo pateiktų dokumentų, yra 1 700 kg. Apie 22.30 val. vis dar degė po vandeniu panirę automobilio žibintai ir šviesa mikroautobuso salone.

„Negaliu. Negaliu komentuoti. Ačiū“, – 15min.lt žurnalisto įvykio vietoje paprašytas papasakoti  aplinkybes, tepasakė mikroautobuso vairuotojas.

Vyriškis skubiai sėdo į jauno vaikino vairuojamą automobilį ir išvažiavo. Prieš tai autobusiuko vairuotojas policijos automobilyje parašė savo paaiškinimą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min