Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2014 01 06, 11:37

Trakų rajone įkliuvo „Mazda 323“ vairavęs narkomanas

Rykantų kaime pareigūnai sustabdė policijos ieškomą mašiną su netikrais numeriais, kurią be teisių vairavo nuo amfetamino apsvaigęs veikėjas.
Įvykio vietoje
Asociatyvinė iliustracija / Įvykio liudininkės Aldonos D. nuotr.

2014 m. sausio 5 d. apie 9.20 val. Trakų rajone Rykantų kaime patruliuojantys Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio pareigūnai sustabdė patikrinimui automobilį „Mazda 323“.

Pareigūnai nustatė,  kad dvidešimtmetis vilnietis automobilį vairavo neturėdamas teisės jo vairuoti. Apžiūrėję automobilį, patruliai bagažinėje rado ir kitus valstybinius numerius. Pasirodo, kad rastieji numeriai priklauso sustabdytam automobiliui, o ant jo buvo uždėti kitos transporto priemonės numeriai.  Nustatyta, kad sustabdytas automobilis yra policijos ieškomas. Vairuotojo striukės kišenėje patruliai rado  polietileninį maišelį su žalios spalvos augalinės kilmės medžiaga, įtariama, narkotine medžiaga.

Jaunuolis buvo pristatytas į Trakų ligoninę. Jo šlapime medikai rado amfetamino.  Vairuotojas buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.). Už transporto priemonės vairavimą esant apsvaigus nuo narkotinių medžiagų ir neturint teisės vairuoti, vairuotojui surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas pagal ATPK 129 str. Už šį pažeidimą numatyta bauda nuo keturių tūkstančių iki penkių tūkstančių litų arba administracinis areštas nuo dvidešimties iki trisdešimties parų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min