Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakų rajone nukrito dvivietis lėktuvas, žuvo „Vilniaus baldų“ vadovas Dalius Aleksandravičius su 10-mečiu sūnumi

Nelaimės vietoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija: nelaimės vietoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą į Paluknio aerodromą nesugrįžo dvivietis lėktuvas „VL-3“. Sekmadienio paryčiais paaiškėjo, kad orlaivis sudužo, juo skridęs 45-erių tėvas su mažamečiu sūnumi žuvo.

Kaip sekmadienį praneša Policijos departamentas, Velykų paryčiais, balandžio 20 d. apie 6 val., Trakų r., Madžiūnų k. ribose, rastas nukritęs dvivietis lėktuvas „VL-3“, jame rasti ir piloto, ir jo sūnaus kūnai.

Ieškojo ir naktį, bet rado tik paryčiais

Balandžio 19 d. apie 20 val. buvo gautas pranešimas, kad į Trakų r., Paežerėlio k. esantį Paluknio aerodromą turėjo sugrįžti dvivietis lėktuvas „VL-3“, kurį pilotavo Dalius Aleksandravičius (gimęs 1969 m.).

Kartu su kompanijos „Vilniaus baldai“ generaliniu direktoriumi skrido 2003 m. gimęs jo sūnus.

Iškart įtariant, kad galėjo įvykti ultralengvojo lėktuvo aviakatastrofa, tą patį vakarą pradėtos intensyvios „VL-3“ ir juo skridusios poros paieškos.

Į paieškas įsijungė ir pasieniečiai – jie atliko žvalgybą sraigtasparniais.

Tikrintos aplink Paluknio aerodromą esančios teritorijos, tuo pat metu į paieškas įsijungė pasieniečiai – jie atliko žvalgybą sraigtasparniais.

Tačiau nei vakare, nei naktį paieškos rezultatų nedavė.

Sudužusį lėktuvą pelkėtoje vietoje, pamiškėje netoli Luknos upės, sekmadienį švintant aptiko antžeminės paieškos dalyviai.

Į nelaimės vietą atvykęs greitosios pagalbos ekipažas žmonėms niekuo padėti nebegalėjo – tėvas su sūnumi buvo mirę.

Pareigūnai ne tik aptvėrė aviakatastrofos vietą, bet ir užblokavo ten vedančius kelius. Nelaimės vietoje darbavosi ugniagesiai gelbėtojai, policininkai, aviacinės saugos specialistai.

Nelaimės aplinkybių tyrimas tęsiamas.

Įspūdinga D.Aleksandravičiaus karjera

„Vilniaus baldų“ valdybos sprendimu D.Aleksandravičius kompanijos vadovo pareigas užėmė nuo 2014 m. sausio 6 dienos.

Vilniaus universiteto Ekonomikos fakultete inžinieriaus – ekonomisto išsilavinimą įgijęs D.Aleksandravičius nuo 2011 m. balandžio iki 2013 m. pabaigos dirbo „Lesto“ Strategijos ir vystymo tarnybos direktoriumi, buvo Technologijų ir inovacijų centro valdybos narys.

Anksčiau jis yra dirbęs gyvybės draudimo įmonės „MetLife Amplico“ vykdančiuoju pardavimo direktoriumi (2010 m. liepa – 2011 m. kovas), „SEB gyvybės draudimo“ valdybos nariu ir Pardavimų valdymo departamento direktoriumi (2008 m. vasaris – 2010 m. gegužė), nuo 1996 m. yra užėmęs įvairias pozicijas SEB banke.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min