Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 05 03, 21:01 Atnaujinta 2013 05 04, 00:07

Trakų rajone nukrito motoskraidyklė, 55 metų buvęs VSAT pareigūnas žuvo

Penktadienio vakarą Trakų rajone, Paluknio aerodrome, nukritus motoskraidyklei žuvo 55 metų vyras.
Įvykio vietoje Trakų rajone
Įvykio vietoje. / Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr.

Pranešimą apie nelaimę Trakų policija ir greitosios pagalbos medikai gavo apie 20.30 val. Į įvykio vietą atvyko net keli policijos pareigūnų automobiliai. Atskubėjo ir greitosios pagalbos medikai, tačiau vyrui, sklandžiusiam su motoskraidykle, jie padėti jau negalėjo.

Pirminiais duomenimis, per incidentą žuvo 55-erių vyras.

Motoskraidyklė nukrito Paluknio aerodromo pakilimo-nusileidimo tako viduryje, pievoje. Kaip pareigūnams aiškino aerodromo darbuotojai, motoskraidyklė trenkėsi į žemę, pakilo ir nusileido už kelių metrų.

Policijos pareigūnai aptvėrė nelaimės vietą. Praėjus maždaug po nelaimės policininkai į įvykio vietą atvežė ir žuvusio vyro žmoną.

Aerodromo darbuotojai įvykio smulkmenų žurnalistams pasakoti nepanoro ir kategoriškai atsisakė bendrauti. Praėjus kuriam laikui po nelaimės jie išplėtė aptvėrimo zoną.

15min.lt žiniomis, žuvęs vyras – buvęs VSAT Aviacijos rinktinės Orlaivių priežiūros skyriaus vadovas Rimantas Dudas. Prieš mėnesį jis paliko tarnybą ir išėjo į pensiją.

„Buvo nuostabus žmogus ir puikus specialistas. Paluknyje jį visi pažįsta. Buvo didelis skraidymo entuziastas. Kai skraidyklė nukrito, jį iš karto atpažino“, – 15min.lt sakė žuvusį vyrą pažinoję žmonės.

VSAT aviacijos rinktinė įsikūrusi Paluknyje.

Trakų rajono VPK dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min