Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakų rajone sustabdyto neblaivaus vairuotojo automobilyje policijos pareigūnai rado tris agresyvius jaunuolius ir narkotikų

Maišelis su narkotikais
Trakų r. policijos nuotr. / Maišelis su narkotikais
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį apie 19.50 val., vykdydami policinę priemonę, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyrio pareigūnai Senuosiuose Trakuose pastebėjo įtartinai važiuojantį automobilį „VW Golf“. Automobilyje sėdėję jaunuoliai savo elgesiu ir išvaizda pareigūnams sukėlė įtarimų, todėl transporto priemonė buvo sustabdyta patikrinimui.

Kaip rašoma Trakų policijos pranešime, automobiliui sustojus,  iš jo iššoko keturi agresyviai nusiteikę jaunuoliai. Jie  pradėjo įžeidinėti pareigūnus necenzūriniais žodžiais, aktyviais veiksmais vengė būti patikrinami, vairuotojas nepakluso sėstis į tarnybinį policijos automobilį.

Panaudojus kovinių imtynių veiksmus, specialiąsias priemones, du jaunuoliai buvo  sulaikyti.

Aiškinantis aplinkybes, buvo nustatyta, kad transporto priemonę vairavo K.K. (gim. 1990 m.). Patikrinus jo apsvaigimą nuo alkoholio,  nustatytas lengvas 0,53 prom. girtumo laipsnis. Kartu su juo važiavę A.F. (gim. 1989 m.), M.G. (gim. 1986 m.), S.B. (gim. 1987 m.) taip pat  buvo   neblaivūs.

Vairuotojui už pakartotinį transporto priemonės vairavimą būnant neblaiviam buvo surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas pagal LR ATPK 1302 str.( Pakartotinis transporto priemonių vairavimas neblaivių arba apsvaigusių nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojų... užtraukia vairuotojams teisės vairuoti transporto priemones atėmimą nuo trejų iki ketverių metų su transporto priemonės konfiskavimu, teisės vairuoti transporto priemones neturintiems asmenims – administracinį areštą nuo dvidešimties iki trisdešimties parų su transporto priemonės konfiskavimu, o teisės vairuoti transporto priemones neturintiems asmenims, kuriems administracinis areštas negali būti skiriamas, – baudą nuo keturių tūkstančių iki penkių tūkstančių penkių šimtų litų su transporto priemonės konfiskavimu).

Dviem jaunuoliams  surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai už pareigūno teisėto nurodymo ir reikalavimo nevykdymą, jo garbės ir orumo įžeidimą pagal LR ATPK 187 str. 2 d.( Pasipriešinimas policijos, Viešojo saugumo tarnybos pareigūnui ar policijos rėmėjui, policijos ar Specialiųjų tyrimų tarnybos, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Viešojo saugumo tarnybos, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos, Vadovybės apsaugos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos bei Valstybės saugumo departamento pareigūno teisėto nurodymo ar reikalavimo nevykdymas, taip pat jo garbės ir orumo įžeidimas  reiškiamas žodžiu ar kūno gestais, įžeidžiančiu elgesiu, kibimu ar kitokiu elgesiu, – užtraukia baudą nuo trijų šimtų iki penkių šimtų litų arba administracinį areštą nuo penkiolikos iki trisdešimties parų).

M.G. ir S.B. surašyti administracinio teisės pažeidimo protokolai už nedidelį chuliganizmą pagal LR ATPK 174 str. (Nedidelis chuliganizmas. Nedidelis chuliganizmas, tai yra necenzūriniai žodžiai ar gestai viešosiose vietose, įžeidžiamas kibimas prie žmonių ar kiti panašūs veiksmai, pažeidžiantys viešąją tvarką ir žmonių rimtį, – užtraukia baudą nuo vieno šimto iki trijų šimtų litų arba administracinį areštą iki trisdešimties parų).

Apžiūrėjus transporto priemonę, automobilio salone po vairuotojo sėdyne buvo rasta vairuotojo   vyriška dokumentų rankinė,  kurioje rastas polietileninis maišelis su  baltos spalvos milteliais viduje. Įtariama, kad tai  gali būti  narkotinė medžiaga.

Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti).

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min