Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 31d. 14:29

Trakų teismas paaiškino: už TV laidoje paskleistą netiesą tenka susimokėti

Trakų rajono apylinkės teismas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Trakų rajono apylinkės teismas
Teismas pripažino, kad televizijos laidos metu paskleisti duomenys apie sutuoktinio naudotą smurtą yra neatitinkantys tikrovės ir žeminantys garbę bei orumą, pranešė teismas.

Kaip rašoma pranešime, Trakų rajono apylinkės teismas 2013 m. gruodžio 20 d. paskelbė sprendimą civilinėje byloje, kuriuo buvo išspręstas ginčas dėl televizijos laidos metu A.D. paskleistų duomenų pripažinimo neatitinkančiais tikrovės ir žeminančiais garbę bei orumą.

Išnagrinėjęs civilinę bylą teismas nustatė, kad 2012 m. kovo 26 d. vakarą per TV3 televizijos kanalą parodytos laidos „Kodėl?“ metu atsakovė A.D. nurodė, jog jos sutuoktinis sudavė jai per veidą, pagriebė už plaukų, trenkė ant plytelių ir išdraskė plaukus su žirklėmis.

Įvertinęs A.D., R.D. ir liudytojų pateiktus paaiškinimus bei byloje esančius duomenis teismas šiuos A.D. teiginius pripažino neatitinkančiais tikrovės bei žeminančiais ieškovo R.D. garbę ir orumą. Teismas pažymėjo, kad Trakų rajono apylinkės teismo 2012 m. sausio 20 d. nuosprendžiu R.D. buvo išteisintas dėl jam pareikšto kaltinimo naudojus fizinį smurtą prieš A.D., tuo tarpu atsakovė A.D. nepateikė jokių duomenų, kurie patvirtintų, kad televizijos laidoje nurodytas fizinis smurtas iš tiesų buvo ir kad laidos metu paskleisti duomenys atitinka tikrovę.

Taip pat įvertinęs R.D. garbę ir orumą žeminančių duomenų paskleidimo pasekmes bei jų paskleidimo aplinkybes teismas ieškovui R.D. iš atsakovės A.D. priteisė 10 tūkstančių litų kompensaciją neturtinei žalai atlyginti.

Šis teismo sprendimas per 30 dienų nuo jo priėmimo dienos dar gali būti skundžiamas Vilniaus apygardos teismui.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:03:12
01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

00:51
03:08
00:29

Esports namai

Maistas

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie 15min