Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 9d. 12:06

Trakuose jaunuolių automobiliuose rastos narkotinės medžiagos

Automobiliai, sujungti plėvele
Trakų r. PK nuotr. / Automobiliai sujungti plėvele

2012 m. sausio 6 d. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato pareigūnai organizavo policinę priemonę, kurioje dalyvavo Viešosios policijos skyriaus Patrulių būrio, Kelių policijos poskyrio ir Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimo centro Kinologijos valdybos pareigūnai su tarnybiniu šunimi. Priemonės metu policijos komisariato aptarnaujamoje teritorijoje buvo vykdoma narkotinių medžiagų vartojimo, platinimo, vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo psichotropinių medžiagų kontrolė.

Apie 21.50 val. Trakuose,  Karaimų g.  esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, policijos pareigūnai pastebėjo du šalia stovinčius įtartinus automobilius  „VW PASSAT“  ir „BMW 320“ , kurių langai buvo sujungti iš plėvelės padarytu „tuneliu“.  Kinologijos valdybos  vyr. patrulis  su tarnybiniu šunimi patikrino automobilį „VW PASSAT“  ir  priekinės panelės peleninėje rado polietileninį maišelį su rusvai žalsvos spalvos augalinės kilmės medžiaga bei  polietileninį maišelį su rudos spalvos daiktu, panašiu į plastmasę.  Vieno jaunuolio striukės išorinėje kišenėje rasta megzta pilkos spalvos piniginė, kurioje buvo apvalus melsvos spalvos indelis, skirtas augalinės kilmės medžiagai smulkinti. Visi automobiliuose buvę penki  jaunuoliai  (nuo 19 iki 29 metų amžiaus, Trakų rajono gyventojai)  buvo  pristatyti į VšĮ „Trakų ligoninė“, kur  buvo paimti šlapimo tyrimai ir nustatyta, jog visi vyrai yra vartoję narkotines medžiagas (marihuaną,  kokainą).

Jaunuoliams už narkotinių  medžiagų vartojimą  surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 44 straipsnį (Neteisėtas  narkotinių ar psichotropinių medžiagų įgijimas, laikymas nedideliais kiekiais arba narkotinių ar psichotropinių medžiagų vartojimas be gydytojo paskyrimo). Taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas  pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. (Neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti ).

Temos: 1 Narkotikai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie 15min