Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trakuose nuteistas draudžiamu elektros prietaisu žuvis bandęs gaudyti jaunuolis

Trakų rajono apylinkės teismas
Trakų teismo nuotr. / Trakų rajono apylinkės teismas
Šaltinis: 15min
0
A A

Trakų rajono apylinkės teismas baudžiamuoju įsakymu nuteisė A.B. už tai, kad jis neteisėtai įsigijo ir laikė elektros žvejybos prietaisą.

Kaip rašoma Trakų rajono apylinkės teismo pranešime, išnagrinėjus prokuroro pareiškimą ir ikiteisminio tyrimo metu surinktą medžiagą teismas nustatė, kad kaltinamasis A.B. neteisėtai įsigijo bei laikė profesionalų elektros žvejybos įrenginį „Samus-725MP“, kurį 2012 m. gegužės 30 d. gabeno automobiliu „VW Golf“, ir tą pačią dieną apie 16.30 val. Trakų rajone, Aukštadvaryje, prie Skrebės ežero buvo sulaikytas policijos pareigūnų.

Kaltinamasis visiškai prisipažino padaręs nusikalstamą veiką, nuoširdžiai gailėjosi dėl jos. A.B. ikiteisminio tyrimo metu paaiškino, kad elektros žvejybos prietaisą įsigijo pagal internete rastą skelbimą. Nors ir žinojo, kad šiuo prietaisu žvejoti yra draudžiama, jis su draugu L.P. atvažiavo prie Skrebės ežero.

Tačiau įjungti prietaiso jam nepavyko, nes reikėjo įvesti kodą, kurio jis nežinojo. Nepavykus žvejybai jie su draugu nutarė grįžti namo, bet išvažiavimas į pagrindinį kelią buvo užtvertas, šalia jo stovėjo keli piktai nusiteikę vyrai. Išsigandęs tų vyrų jis iššoko iš važiuojančio automobilio ir nubėgo miško link, tačiau įkrito į pelkę, iš kurios vėliau tie vyrai jį ir ištraukė.

Atsižvelgęs į kaltinamojo atsakomybę lengvinančias aplinkybes, t.y., kad jis prisipažino padaręs nusikalstamą veiką bei gailisi dėl jos, taip pat įvertinęs tai, kad A.B. nusikalto pirmą kartą, nėra baustas administracine tvarka, teismas už padarytą nusikalstamą veiką kaltinamajam skyrė laisvės apribojimą 3 mėnesiams, įpareigojant A.B. šiuo laikotarpiu būti namuose nuo 23 val. iki 6 val.

Teismas taip pat konfiskavo ir nusikalstamai veikai padaryti panaudotas priemones – elektros žvejybos įrenginį, medžiaginį sportinį maišą, akumuliatorių ir graibštą.

Nesutikdamas su bausmės paskyrimu teismo baudžiamuoju įsakymu A.B. per keturiolika dienų dar gali paduoti prašymą, reikalaudamas surengti bylos nagrinėjimą teisme.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min